Other lots in this auction
-
#93Een wandtapijt met een decor van verliefde koppeltjes in een landschapstuin, naar de 18e eeuw. Met waterschade aan de linkerbovenhoek. Draagt achteraan een label ‘DAL 1925’.
A tapestry depicting couples in a landscaped garden, from the 18th century. Shows water damage to the upper left corner. Back bears a label 'DAL 1925'.No longer availableDim. H 157, B 355 cmEstimate: € 75 / 100 -
#20Een 18 kt geelgouden antieke broche met bijbehorende oorbellen bezet met fijne pareltjes.
An 18 kt yellow gold antique brooch with matching earrings set with fine pearls.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 300 / 400 -
#94Gaby De PauwEen lot van twee naïeve schilderijen, hoevezicht bij valavond en landelijk interieur, acryl op papier. Gesigneerd.
A lot of two naive paintings, farmhouse view at dusk and rural interior, acrylic on paper. Signed.No longer availableDim. 2 x (26 x 35) cmEstimate: € 120 / 160 -
#140Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
An 18 kt white gold ring set with a pearl.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 250 / 350 -
#11Een paar verzilverde kandelaars met drie armen, Engelse stijl.
A pair of silver-plated three-arm candlesticks, English style.No longer availableDim. Hoogte 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#59“Portret van een dame”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde vergulde kader. Niet gesigneerd. Circa 1900.
"Portrait of a Lady," a painting, oil on canvas in damaged gilded frame. Not signed. Circa 1900.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#100Een halssnoer met bijpassende armband bezet met parels en 18 kt geelgouden bolletjes en slot.
A necklace with matching bracelet set with pearls and 18kt yellow gold beads and clasp.No longer availableDim. P: 7 mmEstimate: € 900 / 1000 -
#110Een 18 kt geelgouden slavenarmband.
An 18 kt yellow gold hinged bangle bracelet.No longer availableDim. 25 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#172‘Bouwvallig schuurtje’, een studie in olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.
‘Dilapidated shed’, a study in oil on panel. Indistinctly signed.No longer availableDim. 33/40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#190Een paar 18 kt witgouden manchetknopen bezet met twee diamenten emerald cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,13 ct. Witte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. F/VVS en zwarte diamenten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 kt white gold cufflinks set with two emerald-cut diamonds weighing approximately 1.13 ct in total. White diamonds weighing approximately 0.36 ct, F/VVS quality, and black diamonds weighing approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 14,23 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#63Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.
Vase à collerette en laiton à décors floraux incrustés.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een vitrinekast in kersenhout met 4 deuren.
A cherry wood display cabinet with 4 doors.No longer availableDim. 213 x 123 x 45 cmEstimate: € 150 / 250



