Other lots in this auction
-
#615Een houten vierkante opium-salontafel.
A wooden square opium coffee table.No longer availableDim. 35,5 x 115 x 115 cmEstimate: € 100 / 150 -
#213Ernest RancouletPeriod: 1842 - 1918“Zittende dame”, een bronzen beeld, gesigneerd ‘Rancoulet
"Sitting lady," a bronze sculpture, signed 'Rancoulet'No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 150 / 250 -
#29“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
"Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard".No longer availableDim. 31 x 45,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Cees BraakmanEen vintage sideboard met 2 schuifdeuren en 4 anti-stoflades op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.
A vintage sideboard with 2 sliding doors and 4 anti-dust drawers on a black painted base. Presumably Cees Braakman for PasToe.No longer availableDim. 88 x 220 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#561Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.
An Indonesian bronze sculpture of Guanyin.No longer availableDim. 131 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461Een lot van 12 vintage porseleinen sierborden in doos, made in USA. Diverse merken; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.
A lot of 12 vintage porcelain decorative plates in box, made in the USA. Various brands; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.No longer availableDim. Ø 19,5 - 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#551“Kohijo”. Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld van een ruiter te paard. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 19e eeuw.
"Kohijo". A polychromed wooden Burmese Nat figure of a horseback rider. Decorated with gilded elements and mirrored stones. 19th century.No longer availableDim. 63 x 44 cmEstimate: € 300 / 400 -
#283SpecializedEen mountainbike, Specialized, blauw, 24 versnellingen, maat 50.
A mountain bike, Specialized, blue, 24 gears, size 50.No longer availableEstimate: € 100 / 125 -
#490Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct
Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1500 / 2000 -
#159David ColPeriod: 1822 - 1900“Bij de kapper”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd D. Col. In een vergulde kader.
"At the barber's", a painting, oil on panel, signed D. Col. In a gilt frame.No longer availableDim. 24.5 x 18 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels van +- 1 cm.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two pearls of approximately 1 cm.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#409L. De Kort“Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.
"Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.No longer availableDim. 49 x 30 cmEstimate: € 30 / 50


