#140Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,37 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.37 ct.No longer availableDim. 7,66 gEstimate: € 800 / 900 -
#587Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.
#623Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
#551“Kohijo”. Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld van een ruiter te paard. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 19e eeuw.
"Kohijo". A polychromed wooden Burmese Nat figure of a horseback rider. Decorated with gilded elements and mirrored stones. 19th century.No longer availableDim. 63 x 44 cmEstimate: € 300 / 400 -
#11Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.
#354John C. Bakx“Valleizicht met meanderende rivier.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
#329Een set van vier ingekleurde staalgravures met betrekking tot Dorische, Ionische en Corinthische zuilen. Gedateerd 1891.
#386Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.
#557Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.No longer availableDim. H. 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
A pair of ginger jars in Chinese porcelain with a blue on white decoration of auspicious symbols on a floral background.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 120 / 160