Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
Dim. 8,87 g
SKU: 2708240150.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1500

  • #615

    Een houten vierkante opium-salontafel.

    A wooden square opium coffee table.
    Dim. 35,5 x 115 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #213
    Ernest Rancoulet
    Period: 1842 - 1918

    “Zittende dame”, een bronzen beeld, gesigneerd ‘Rancoulet

    "Sitting lady," a bronze sculpture, signed 'Rancoulet'
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #29

    "Woodland landscape". A painting, watercolor on paper. Presumably signed "Ch. Bernard".
    Dim. 31 x 45,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156
    Cees Braakman

    Een vintage sideboard met 2 schuifdeuren en 4 anti-stoflades op zwart geverfd onderstel. Vermoedelijk Cees Braakman voor PasToe.

    A vintage sideboard with 2 sliding doors and 4 anti-dust drawers on a black painted base. Presumably Cees Braakman for PasToe.
    Dim. 88 x 220 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #561

    Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.

    An Indonesian bronze sculpture of Guanyin.
    Dim. 131 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #461

    Een lot van 12 vintage porseleinen sierborden in doos, made in USA. Diverse merken; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.

    A lot of 12 vintage porcelain decorative plates in box, made in the USA. Various brands; Pemberton & Oakes, W.S. George & Hibel.
    Dim. Ø 19,5 - 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #551

    “Kohijo”. Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld van een ruiter te paard. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 19e eeuw.

    "Kohijo". A polychromed wooden Burmese Nat figure of a horseback rider. Decorated with gilded elements and mirrored stones. 19th century.
    Dim. 63 x 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #283
    Specialized

    Een mountainbike, Specialized, blauw, 24 versnellingen, maat 50.

    A mountain bike, Specialized, blue, 24 gears, size 50.
    Estimate: € 100 / 125
  • #490

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee rijen briljanten, 28 stuks, met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct en een centrale saffier van ± 2,00 ct

    Bague en or blanc 18 ct sertie de deux rangés de brillants, 28 pièces, ayant un poids total de ± 0,90 ct et un saphir central de ± 2,00 ct.
    Dim. 7 g
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #159
    David Col
    Period: 1822 - 1900

    "At the barber's", a painting, oil on panel, signed D. Col. In a gilt frame.
    Dim. 24.5 x 18 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #70

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee parels van +- 1 cm.

    A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct. and two pearls of approximately 1 cm.
    Dim. 6,83 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #409
    L. De Kort

    “Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.

    "Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.
    Dim. 49 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00