Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
Dim. 8,87 g
SKU: 2708240150.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #569
    Romain Steppe
    Period: 1859-1927

    “Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.

    "Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".
    No longer available
    Dim. 67 x 97 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #142
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.

    "Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #539

    Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.

    An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
    No longer available
    Dim. 110 x 180 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #419

    “Tsaar te paard”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrameerd TM en gedateerd 11-42.

    "Tsar on Horseback", a painting, oil on panel, monogrammed TM and dated 11-42.
    No longer available
    Dim. 43 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #733

    Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.

    Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.
    No longer available
    Dim. 3-7cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131

    Een coupe op voet, met zilvermerken, toegevoegd twee glazen pillendoosjes met zilveren dekseltjes. De coupe weegt 695 gram en de dekseltjes 10 gram.

    A footed bowl with silver marks, accompanied by two glass pillboxes with silver lids. The bowl weighs 695 grams and the lids 10 grams.
    No longer available
    Dim. h21 x Ø20.5cm 705 gr
    Estimate: € 250 / 350
  • #468

    Een lot van 4 aardwerken beeldjes met diverse figuren in precolumbiaanse stijl.

    A lot of 4 earthenware figurines depicting various figures in Precolumbian style.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #110

    Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met centrale opaal 12,56 ct. en briljanten aan de buitenrand.

    An 18 kt rose gold necklace with a pendant set with a central 12.56 ct opal and diamonds on the outer edge.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #123
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Vader en zoon Schoenaerts”, een zwart- en witfoto. Gesigneerd op de passe-partout en achteraan op de foto gestempeld door Herman Selleslags. Toegevoegd een foto van Herman De Coninck met opschrift ‘Het gaat niet over hebben, hooguit over krijgen.’ Fotograaf niet gekend.

    "Father and son Schoenaerts", a black and white photo. Signed on the mat and stamped on the back of the photo by Herman Selleslags. Added is a photo of Herman De Coninck with the inscription 'It's not about having, at most about receiving.' Photographer unknown.
    No longer available
    Dim. 44 x 29 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #660

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale topaas en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central topaz and diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,83 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #333
    Plank

    Een projector in originele draagtas. Noris 8 - Super 100. Jaren 50. Met toebehoren.

    A projector in original carry case. Noris 8 - Super 100. From the 1950s. With accessories.
    No longer available
    Dim. 18 x 29 x 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More