Other lots in this auction
-
#569Romain SteppePeriod: 1859-1927“Winterzicht Schelde”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1882, “Anvers”.
"Winter view of the Scheldt". A painting, oil on panel. Signed at the bottom, dated 1882, "Antwerp".No longer availableDim. 67 x 97 cmEstimate: € 500 / 700 -
#142Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965“Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1949. In houten kader.
"Kalmthoutse Heide." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1949. In wooden frame.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 250 / 350 -
#539Een Afrikaans Korhogo schilderij op doek met gestileerd figuratief tafereel. Senufo, Ivoorkust, 19e eeuw. Provenance; geschenk van President William Richard Tolbert Jr., Liberia.
An African Korhogo painting on canvas with a stylized figurative scene. Senufo, Ivory Coast, 19th century. Provenance; gift from President William Richard Tolbert Jr., Liberia.No longer availableDim. 110 x 180 cmEstimate: € 250 / 350 -
#419“Tsaar te paard”, een schilderij, olieverf op paneel, gemonogrameerd TM en gedateerd 11-42.
"Tsar on Horseback", a painting, oil on panel, monogrammed TM and dated 11-42.No longer availableDim. 43 x 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#733Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableDim. 3-7cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Een coupe op voet, met zilvermerken, toegevoegd twee glazen pillendoosjes met zilveren dekseltjes. De coupe weegt 695 gram en de dekseltjes 10 gram.
A footed bowl with silver marks, accompanied by two glass pillboxes with silver lids. The bowl weighs 695 grams and the lids 10 grams.No longer availableDim. h21 x Ø20.5cm 705 grEstimate: € 250 / 350 -
#468Een lot van 4 aardwerken beeldjes met diverse figuren in precolumbiaanse stijl.
A lot of 4 earthenware figurines depicting various figures in Precolumbian style.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#110Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met centrale opaal 12,56 ct. en briljanten aan de buitenrand.
An 18 kt rose gold necklace with a pendant set with a central 12.56 ct opal and diamonds on the outer edge.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#123Herman SelleslagsPeriod: °1938“Vader en zoon Schoenaerts”, een zwart- en witfoto. Gesigneerd op de passe-partout en achteraan op de foto gestempeld door Herman Selleslags.Toegevoegd een foto van Herman De Coninck met opschrift ‘Het gaat niet over hebben, hooguit over krijgen.’ Fotograaf niet gekend.
"Father and son Schoenaerts", a black and white photo. Signed on the mat and stamped on the back of the photo by Herman Selleslags. Added is a photo of Herman De Coninck with the inscription 'It's not about having, at most about receiving.' Photographer unknown.No longer availableDim. 44 x 29 cmEstimate: € 250 / 350 -
#660Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet centrale topaas en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with a central topaz and diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#240Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 300 / 400 -
#333PlankEen projector in originele draagtas. Noris 8 - Super 100. Jaren 50. Met toebehoren.
A projector in original carry case. Noris 8 - Super 100. From the 1950s. With accessories.No longer availableDim. 18 x 29 x 26 cmEstimate: € 60 / 80


