Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.
Dim. 8,87 g
SKU: 2708240150.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1400 / 1500

  • #140

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,37 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 0.37 ct.
    Dim. 7,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #587

    Een zwaar porseleinen paard met bruin glazuur.

    Cheval en porcelaine lourde à glaçure brune.
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #623

    Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.

    A lot of 2 female mannequins on stands.
    Dim. h 168 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een oude viool in houten koffer, gemerkt S.M.G d’Angoulème.

    An old violin in a wooden case, marked S.M.G d'Angoulème.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #551

    “Kohijo”. Een gepolychromeerd houten Birmaans Nat beeld van een ruiter te paard. Versierd met vergulde elementen en spiegelsteentjes. 19e eeuw.

    "Kohijo". A polychromed wooden Burmese Nat figure of a horseback rider. Decorated with gilded elements and mirrored stones. 19th century.
    Dim. 63 x 44 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #11

    Een bronsgepatineerd geel koperen beeld van 2 katten.

    A bronze-patinated yellow copper sculpture of 2 cats.
    Dim. h 29.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #354
    John C. Bakx

    “Valleizicht met meanderende rivier.” Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Valley view with meandering river." Oil on paper. Signed.
    Dim. 31,5 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #329

    A set of four hand-colored steel engravings depicting Doric, Ionic, and Corinthian columns. Dated 1891.
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #386

    Een massief houtgesculpteerde Indische koffer.

    A solid wood-carved Indian chest.
    Dim. 34 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #277
    Wiskemann

    Een 3-ladig bestekkoffertje met verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen. Enkele serveerstukken onderste lade manco.

    A 3-drawer cutlery case with silver-plated Wiskemann cutlery for 12 people. Some serving pieces missing from bottom drawer.
    Dim. 30 x 38,5 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.
    Dim. H. 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #523

    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 120 / 160

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00