#269Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰.No longer availableDim. 265g - 800‰Estimate: € 100 / 150 -
#68Een gevarieerd lot van 7 miniatuurauto’s in verschillende schalen, bestaande uit Matchbox, Burago’s, Norev, Welly, Maisto en old timer.
A lot of 7 miscellaneous miniature cars in various scales, including Matchbox, Burago, Norev, Welly, Maisto, and old timer.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#619Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
A Chinese porcelain lidded vase with bird, floral decoration, and texts. Flakes on the edge of the lid.No longer availableDim. 40 x Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
#99“In de herberg”, een schilderij, olieverf op doek, niet gesigneerd.
"At the inn", a painting, oil on canvas, unsigned.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#476Een handgeknoopte siertenten band. Turkmenistan.
#324“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
"Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#279Een korte sabel met messingen handvat.
A short saber with a brass handle.No longer availableDim. L 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#482Otto RichterPeriod: 1899-1963“Romantisch portret met bloem”. Een pasteltekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1905.
"Romantic portrait with flower." A pastel drawing on paper. Signed and dated 1905 at the bottom.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 200 / 300 -
#631B52 LencoPeriod: 1968Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.No longer availableDim. 15 x 37 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#545Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
#184Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003“De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.
"The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.No longer availableDim. 170 x 80 cmEstimate: € 250 / 350