#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#527“Tante Filomeen”. Een albasten buste. Jaren dertig.
"Aunt Filomeen." An alabaster bust. Dating from the 1930s.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,51 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.51 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#689Een paar massieve messingen vijzels.
#631B52 LencoPeriod: 1968Een vintage platenspeler, Lenco B52 MKII, idler-wheel aangedreven. In zijn originele metalen Lenco plint.
A vintage record player, Lenco B52 MKII, idler-wheel driven. In its original metal Lenco base.No longer availableDim. 15 x 37 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#236Ikea“Patrik 18199”. Een lot van 10 vergaderstoelen met donker grijze, gestoffeerde zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt Ikea.
"Patrik 18199". A lot of 10 meeting chairs with dark grey upholstered seats and metal frames. Marked Ikea at the bottom.No longer availableDim. 85 x 58 x 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#211Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
#369Val Saint LambertEen vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A crystal vase, red colored throughout, marked with a sticker and "Val Saint Lambert" at the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#645Een paar verchroomde designkandelaars.
A pair of chrome-plated designer candlesticks.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#170Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#84Gerard GaudaenPeriod: 1927-2003“Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.
"Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.No longer availableEstimate: € 100 / 150