#381Een paar moderne tafellampen.
#360Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.
#396Een massief houten gesculpteerde piëdestal met marmeren blad.
A solid wood carved pedestal table with marble top.No longer availableDim. h 83.5 x Ø 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74Pierre-Auguste RenoirPeriod: 1841-1919“Sur la plage à Bernval”. Een ets op papier, onderaan in de plaat gesigneerd.
"On the beach at Bernval". An etching on paper, signed at the bottom in the plate.No longer availableDim. 13,5 x 9.5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#578Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain lidded vase. Famille verte with figurative scene in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. H: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#473Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.
#93Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XVI-stijl.
A pair of gilt bronze fire dogs. Louis XVI style.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#333Culinox Spring“Spring Culinox”, een langwerpige koperen visschaal met deksel.
"Spring Culinox," an elongated copper fish platter with lid.No longer availableDim. 15 x 46 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#572Drie Japanse Imari borden.
#395Een klein handgeknoopt tapijtje, hoofdzakelijk roodtinten.
A small hand-knotted rug, mainly red tones.No longer availableDim. 95 x 46 cmEstimate: € 30 / 50