#677Een antieke cache-pot in blauw en wit porselein met een decoratie van bloemmotieven en geflankeerd met kinderhoofdjes.
#223TrekEen koersfiets in carbon, Trek, antracietgrijs, maat 56, 20-speed.
A carbon road bike, Trek brand, anthracite gray, size 56, 20-speed.No longer availableDim. maat 56Estimate: € 150 / 200 -
#539CineyEen paar gietijzeren spaarpotten in de vorm van kachels, art deco design. Begin 20ste eeuw. Eén gemerkt Vanden Borre Bruxelles.
A pair of cast iron savings banks in the shape of stoves, art deco design. Early 20th century. One marked Vanden Borre Bruxelles.No longer availableDim. h +-11 cmEstimate: € 80 / 120 -
#20Drie in elkaar geweven ringen van 18 kt wit en geelgoud.
Three interwoven rings in 18 kt white and yellow gold.No longer availableDim. 7,85 gEstimate: € 350 / 400 -
#660Een antieke zakhorloge, 800‰, laat 19e eeuw.
#28Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#651Een polychrome Murano papegaai.
A polychrome Murano parrot.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.No longer availableDim. 182 x 138 cmEstimate: € 600 / 800 -
#351Steiff, GermanyEen grote zwarte poedel in pluche, Steiff, de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed.No longer availableDim. 42 x 64 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#568Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#381Een paar moderne tafellampen.
A pair of modern table lamps.No longer availableDim. H: 55 cm met kapEstimate: € 100 / 120