Een 18 kt geelgouden broche bezet met twee kleine briljantjes en een saffier van +- 0,25 ct.

An 18 kt yellow gold brooch set with two small brilliant-cut diamonds and a sapphire of approximately 0.25 ct.
Dim. 11,14 g
SKU: 2503250110.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 650 / 850

  • #66

    Bijzettafel met grijswit marmeren blad, boogvormige zijkanten.

    Side table with gray-white marble top, arched sides.
    Dim. H 75, B 91, D 60 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #355
    Koninklyk Gouda

    "Chrysanthemum." A multicolored porcelain vase with floral decoration. Marked and numbered #2694 at the bottom.
    Dim. 41 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285

    Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.

    A copper-colored candlestick, decorated with a putto.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #350

    Een 14 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.

    A 14 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.49 ct.
    Dim. 3 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #219
    Armand Apol

    “Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gesigneerd Armand Apol en genummerd buiten de plaat A192/250.

    "Winter landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, signed Armand Apol and numbered outside the plate A192/250.
    Dim. 55 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #204
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #466

    Groen gepatineerde vigneron tafel.

    Green patinated vigneron table.
    Dim. Ø 110 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #87

    Een lot van 3 antieke koperen kandelaars, twee 18de eeuwse en één 17de eeuwse.

    A lot of 3 antique copper candlesticks, two from the 18th century and one from the 17th century.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #343

    Een grote zware kristallen coupe. Gemerkt J.G.

    A large heavy crystal bowl. Marked J.G.
    Dim. 15 x 27 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #429

    "Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #398

    Bronzen Ogboni beeldje van een man op hoofdvormige troon.

    Bronze Ogboni figurine of a man on a head-shaped throne.
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #124
    Jan Van Puyenbroeck

    “Portret van Mr. Landwaard”. Olieverf op aluminium door Jan van Puyenbroeck. Toegevoegd; Boek uitgegeven door Maurice de Vocht (1951) met zwart-wit reproducties van portretten.

    "Portrait of Mr. Landwaard". Oil on aluminum by Jan van Puyenbroeck. Added; Book published by Maurice de Vocht (1951) with black and white reproductions of portraits.
    Dim. 25/30 cm
    Estimate: € 75 / 100

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00