#66Bijzettafel met grijswit marmeren blad, boogvormige zijkanten.
Side table with gray-white marble top, arched sides.No longer availableDim. H 75, B 91, D 60 cmEstimate: € 50 / 75 -
#355Koninklyk Gouda"Chrysanthème". Een meerkleurig porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd #2694.
#285Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.
#350Een 14 kt roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct.
A 14 kt rose gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.49 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#219Armand Apol“Winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd (Valerius De Saedeleer) in de plaat, gesigneerd Armand Apol en genummerd buiten de plaat A192/250.
"Winter landscape." A color etching by Armand Apol after a work by Valerius de Saedeleer. Signed (Valerius De Saedeleer) in the plate, signed Armand Apol and numbered outside the plate A192/250.No longer availableDim. 55 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#466Groen gepatineerde vigneron tafel.
Green patinated vigneron table.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 100 / 150 -
#87Een lot van 3 antieke koperen kandelaars, twee 18de eeuwse en één 17de eeuwse.
A lot of 3 antique copper candlesticks, two from the 18th century and one from the 17th century.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#343Een grote zware kristallen coupe. Gemerkt J.G.
#429“Bospad”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en verso gedateerd “190X”.
"Bospad." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom and dated on the reverse "190X."No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398Bronzen Ogboni beeldje van een man op hoofdvormige troon.
Bronze Ogboni figurine of a man on a head-shaped throne.No longer availableDim. Hoogte 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Jan Van Puyenbroeck“Portret van Mr. Landwaard”. Olieverf op aluminium door Jan van Puyenbroeck. Toegevoegd; Boek uitgegeven door Maurice de Vocht (1951) met zwart-wit reproducties van portretten.
"Portrait of Mr. Landwaard". Oil on aluminum by Jan van Puyenbroeck. Added; Book published by Maurice de Vocht (1951) with black and white reproductions of portraits.No longer availableDim. 25/30 cmEstimate: € 75 / 100