Een 18 kt geelgouden broche bezet met vijf diamantjes oude slijp en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. We voegen er een kettingetje met belletje aan toe.

An 18 kt yellow gold brooch set with five old-cut diamonds and one emerald with a total weight of approximately 0.20 ct. We will include a chain with a small bell.
Dim. 5,40 g
SKU: 2904250015.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #15
Estimate: € 300 / 400

  • #207

    Een grote knobbelvaas in Delfts Blauw aardewerk, gemerkt.

    A large bulbous vase in Delft Blue earthenware, marked.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    “Fur Toy”. Toegeschreven aan Keith Haring. Met certificering op keerzijde.

    "Fur Toy". Attributed to Keith Haring. Certification on reverse.
    Dim. 11 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #336

    Een set van 3 vintage bijzettafeltjes, messing en geslepen glas.

    A set of 3 vintage side tables, brass and cut glass.
    Dim. 49 x 60 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #212

    Een oude massief eikenhouten cafétafel.

    An old solid oak café table.
    Dim. 77 x 92.5 x 52.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #179
    Jean Guy Beernaert
    Period: 1928 - 1999

    “De Vlaeykensgang te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, gesicneerd J.G. Beernaert. Toegevoegd een gesigneerd boek over de kunstenaar.

    "The Vlaeykensgang in Antwerp," a painting, oil on canvas, signed by J.G. Beernaert. Accompanied by a signed book about the artist.
    Dim. 80 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #183

    Een lot van 6 frontstafkaarten op papier uit Wereldoorlog I, waaronder 1 Franse en 1 Duitse met stempel.

    A lot of 6 World War I front military maps on paper, including 1 French, 1 German with stamp.
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142

    ‘De Arenleessters’. Olieverf op doek. 19e eeuwse impressionistische reproductie naar het werk van Jean-François Millet. Gemonogrameerd rechtsonderaan F.M.

    'The Gleaners'. Oil on canvas. 19th-century Impressionist reproduction of the work by Jean-François Millet. Monogrammed bottom right F.M.
    Dim. 38/49 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #345

    Art Deco bijzettafeltje met 1 lade. Robuust design met metalen sporten aan de zijkant.

    Art Deco side table with 1 drawer. Sturdy design with metal rungs on the sides.
    Dim. H 75, B 70, D 40.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.

    An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Lederen album uitgegeven door GROUPE 38, Telexpo 58. Bevat 22 bladzijden in ringmap en 4 losse vellen met handtekeningen. Waaronder deze van Leopold III en Boudewijn met een foto waarop ze het boek signeren. Verder een groot lot foto’s en een singeltje aangeboden door Marie Thumas met een rede van de toenmalige Koning Boudewijn.

    Leather album issued by GROUPE 38, Telexpo 58. Includes 22 pages in a ring binder and 4 loose sheets with signatures, including those of Leopold III and Baudouin signing the book. Also includes a large lot of photos and a single offered by Marie Thumas with a speech by the then King Baudouin.
    Dim. 30/25 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #230

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00