#166Aldo TuraPeriod: 1909 - 1963Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
#97Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.
#187Een grote spiegel in vergulde kader en kuif in Rococo stijl.
A large mirror in a gilt frame with a Rococo style crest.No longer availableDim. 140 x 96 cmEstimate: € 150 / 250 -
#7Period: 1910 - 2006Een klein messingen kompas. Made by Splencer & Co. London.
#237Dupont ParisEen Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.
#51Een aardewerken art-deco vaas met kraanvogels in het decor, gemerkt A. Dubois.
An earthenware art deco vase decorated with cranes, marked A. Dubois.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 80 / 120