#411Een oud Chinees handbeschilderd juwelenkastje.
An old Chinese hand-painted jewelry box.No longer availableDim. 19 x 18 x 8 cmEstimate: € 30 / 50 -
#170Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 600 / 700 -
#502Paar marmeren obelisken.
#131Een laat 18e eeuws Ottomaans vuursteenpistool, Turkse oorsprong. Toegevoegd een metalen pincet in koker gerelateerd aan vuurwapens.
#499Pierre DinerPeriod: 1832 - 2015“Jeune danseuse”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pierre Diner.
#296“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
#56Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#186Moritz GottschalkEen groot drievoudig poppenhuis met vele toebehoren, van oude poppetjes tot meubeltjes en vele kleine accessoires. Omstreeks 1900. Enkele meubeltjes zijn iets recenter van makelij.
#194J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 30 / 50