#227Een 19e eeuwse Normandische deux-corps van Franse eik.
#167Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.
Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.No longer availableDim. H 36, B 46, D 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#487Een massief houten gesculpteerd beeld van een nijlpaard, schade aan de poten.
A solid wood sculpted figure of a hippopotamus, damage to the legs.No longer availableDim. 40 x 78 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een massief houten dressoir met gesculpteerde delen, 2 deuren en 4 laden.
#132Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970“Zicht op Neerland, Wilrijk”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd B. De Poorter en gedateerd 1949. Toegevoegd een boekje over de kunstenaar.
"View of the Netherlands, Wilrijk", a painting, oil on canvas, signed B. De Poorter and dated 1949. Includes a booklet about the artist.No longer availableDim. 70 x 99 cmEstimate: € 150 / 200 -
#233Een koperen patrijspoort in houten kastje ingebouwd als wandlamp.
A brass porthole built into a wooden box transformed into a wall lamp.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 30 / 50