Een 18 kt geelgouden hanger bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt yellow gold pendant set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 2,35 g
SKU: 1712240415.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 200 / 250

  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #517
    René Lalique

    A large Lalique dish with oak leaf pattern. Marked on the reverse.
    Dim. 35 x 62cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #679

    Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.

    A modernist mirror with a beveled mirror edge.
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #326

    Een donker gepatineerde eikenhouten fauteuil met gestoffeerde zitting en rug.

    A dark patinated oak armchair with upholstered seat and back.
    Dim. 85 x 60 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #438

    Een uit de Chinees gesculpteerd wierrookvat met fo-hond bovenaan, op houten sokkeltje.

    A Chinese jade incense burner sculpted with a foo dog on top, on a wooden baseja
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #206

    Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren

    An oak chest of drawers with three drawers and 3 doors
    Dim. 103 x 43 x 132 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #452
    Zdeněk Sklenář

    “Peacock.” Litho op papier. Genummerd 114/120. Gesigneerd buiten de plaat. Zdeněk Sklenář. Gedateerd 1979.

    "Peacock." Lithograph on paper. Numbered 114/120. Signed outside the plate. Zdeněk Sklenář. Dated 1979.
    Dim. 17 x 18 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #500
    Gamages London

    “Speedster”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Speedster." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #313
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen sierschaal, roze in de massa gekleurd, bovenaan met label gemerkt Val Saint Lambert.

    A vintage crystal decorative bowl, pink tinted, top marked with label Val Saint Lambert.
    Dim. 11 x 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #108
    Amphora, Czechoslovakia

    Een Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.
    Dim. 33,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 180 / 220

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00