Een 18 kt geelgouden hanger bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt yellow gold pendant set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 2,35 g
SKU: 1712240415.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 200 / 250

  • #396

    Een Oosters handgeknoopte loper.

    An Eastern hand-knotted runner.
    Dim. 335x75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #200

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. G SI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,80 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.93 ct. G SI1. and diamonds with a total weight of 0.80 ct.
    Dim. 9,39 g
    Estimate: € 3800 / 4000
  • #74

    “Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 81 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #409

    Een lot van 4 Chinese houtgesculpteerde panelen in goud, zwart en rood gelakt.

    A lot of 4 Chinese wooden carved panels in gold, black, and red lacquer.
    Dim. 76 x 34 cm p/s
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    Een kunstfoto, detail van een Alfa Romeo Spider, onleesbaar gesigneerd en genummerd 28/100.

    A fine art photograph, detail of an Alfa Romeo Spider, signed illegibly and numbered 28/100.
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.

    An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #422

    “Jezus, Sint-Jan en een lammetje”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.

    "Jesus, St. John, and a lamb". Oil on canvas. Circa 1900.
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #637
    Con-Cor Minitrains

    Een lot van 10 vintage varia treinwagons N schaal, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 10 vintage assorted train cars N scale, 6x Con-Cor & 4x Minitrains. Various models in original packaging.
    Dim. 20 & ... & 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #45

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met amethist van +- 1 ct. en fijne pareltjes.

    An 18 kt yellow gold ring set with amethyst of +- 1 ct. and fine pearls.
    Dim. 2,70 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #567

    Een precolumbiaans blackware keramieken kruikje. Barst en gaatje in de zijkant.

    A Pre-Columbian blackware ceramic jar. Crack and hole in the side.
    Dim. 12 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00