Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 kt geelgouden hanger bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

An 18 kt yellow gold pendant set with old cut diamonds in silver, with a total weight of approximately 0.50 ct.
Dim. 2,35 g
SKU: 1712240415.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #415
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #658

    “Secours”, een bronskleurig beeld in zamak van een zeebonk, gesigneerd Waagen. Op groen marmeren sokkel.

    "Secours", a bronze-colored sculpture in zamak of a sailor, signed Waagen. On a green marble base.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Een houten vintage Mid-Century design vitrinekast. Onderaan 2-deurs en 3 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten, bovenste gedeelte met 2 glazen schuifdeuren. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    A wooden vintage Mid-Century design display cabinet. Bottom with 2 doors and 3 drawers with chrome metal handles and legs, upper part with 2 glass sliding doors. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of use present.
    No longer available
    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #535
    Gamages London

    “Vibrant Sports Rose”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking (met een extra schakeltje voor de band). Nieuwstaat.

    "Vibrant Sports Rose". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal strap. In original packaging (including an extra link for the strap). Like new condition.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #636

    “La fête des fleurs”. Een beeld uit kunststof, reproductie naar het werk van Auguste Moreau.

    "The Flower Festival." A resin sculpture, reproduction of the work by Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    No longer available
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #602
    Tay, Italia

    Een vintage porseleinen beeld van een flamingo’s. Onderaan gesigneerd; “Tay, Made in Italy” en met label gemerkt.

    A vintage porcelain statue of flamingos. Signed "Tay, Made in Italy" at the bottom; marked with a label.
    No longer available
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #380

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant and baguette cut diamonds with a total weight of 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #330

    Twee verschillende fijne parelhalssnoeren waarvan één met zilveren slot.

    Two different fine pearl necklaces, one with a silver clasp.
    No longer available
    Dim. L: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #72
    Victor Jamotte

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #537

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 1 sleutel, sluiting met 6 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 1 key, closure with 6 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden base.
    No longer available
    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #265

    Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.

    A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.
    No longer available
    Dim. 46 x 100 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More