#199Een hallspiegel naar Barok voorbeeld.
A hall mirror in the style of Baroque.No longer availableDim. 90 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Een gestoffeerd poppenstoeltje met witte bekleding met bloemdecor. Vroeg 20ste eeuw.
A upholstered doll chair with white floral decoration. Early 20th century.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 900 / 1000 -
#342“Vrouw met hond”. Zeefdruk. Gesigneerd JV... en genummerd123/200.
"Woman with dog". Silkscreen. Signed JV... and numbered 123/200.No longer availableDim. 29.5 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#116Een massief eikenhouten linnenkast met één deur.
A solid oak linen cabinet with one door.No longer availableDim. 198 x 100 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#230Mont BlancEen zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
#443Een nonfiguratief kunstwerk van steen en metaal. Gemerkt Met.
#177Een “shrunken head” met echt haar. Op een transparant sokkeltje.
#520Een 18 kt wit en geelgouden schakelarmband.
An 18 kt white and yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 33,90Estimate: € 1800 / 2000 -
#211Capo di MonteEen groep in meerkleurig porselein voorstellend 2 vissende zwervers, gemerkt Sartori, Capo Di Monte. Op houten sokkel. Minieme schade.
A group in polychrome porcelain depicting 2 fishing beggars, marked Sartori, Capo Di Monte. On wooden base. Minimal damage.No longer availableDim. 35 x 47 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#330Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0,40 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#373Een paar Chinese groen-marmeren gewichten met gravering van ‘Liangzhu’s man-en-dier.’
A pair of Chinese green marble weights engraved with 'Liangzhu's man-and-animal.'No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 50 / 80