Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
Dim. hanger: 1,30 g
SKU: 1712240235.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 500 / 600

  • #412
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    “Drie schetsen van mannen ten voeten uit”. Tekeningen op papier. Alle drie gesigneerd. In één lijstje.

    "Three full-length sketches of men. Drawings on paper. All three signed. In one frame."
    Dim. 17 x 12 cm (x 3)
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #557
    Wiskemann

    Een verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A silvered coffee set with milk and sugar pot. Marked and numbered at the bottom.
    Dim. 21cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Amphora, Czechoslovakia

    Een Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.
    Dim. 33,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #576

    Een vintage verchroomd metalen bartrolley, met bijgevoegd ijsemmertje gemerkt WMF. Gebruikssporen.

    A vintage chrome metal bar cart, with attached ice bucket marked WMF. Signs of wear.
    Dim. 70 x 67 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #150

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds weighing approximately 0.60 ct. in total, and a pearl.
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #371

    Een oude handbeschilderde Chinese doos met deksel, papier-maché.

    An old hand-painted Chinese box with lid, made of papier-mâché.
    Dim. 25 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een bronzen Tiffany tafellamp met onderaan libelle figuur, 2 armen en meerkleurig glaspasta coupes, replica.

    A Tiffany style bronze table lamp with a dragonfly figure at the base, 2 arms, and multicolored glass paste cups, replica.
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een 18 kt witgouden ring bezet met één briljant en vier kleine diamanten oude slijp.

    An 18 kt white gold ring set with one brilliant cut diamond and four small old cut diamonds.
    Dim. 1,80 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #427
    Model Power

    Model Power; “1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531”. Een lot van 7 vintage N schaal bouwkits, gemerkt Model Power, in originele verpakking.

    Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #331

    Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

    A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
    Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #169

    An antique French zamak clock on a marble base in the Louis XVI style. Circa 1870. Decoration after Moreau.
    Dim. 38 x 55cm
    Estimate: € 250 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00