Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
Dim. hanger: 1,30 g
SKU: 1712240235.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 500 / 600

  • #265

    Een vintage design teakhouten salontafeltje. Vermoedelijk “FM Formule Meubelen”, model N°4037A.

    A vintage design teak coffee table. Presumably "FM Formule Meubelen", model N°4037A.
    Dim. 46 x 100 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #271
    Castlelli

    Een vintage Italiaans porseleinen tafelmiddenstuk met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.

    A vintage Italian porcelain table centerpiece with floral decor and gilded lines. Marked at the bottom.
    Dim. 21 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #444
    A. De Racourt

    Dim. 32,5 x 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een ronde butlerspiegel.

    A round butler's mirror.
    Dim. Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.

    A mechanically woven carpet with a geometric pattern.
    Dim. 306x206 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #192

    Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.

    A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.
    Dim. 199 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #132
    Gérard Laenen
    Period: 1899-1980

    “Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.

    "View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #164
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #652
    Marc

    “Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.

    "Arcachon bis." Dated 30-4-2011. Signed.
    Dim. 47 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00