Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
Dim. hanger: 1,30 g
SKU: 1712240235.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 500 / 600

  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

    A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #12

    “Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

    "Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #370

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct. and a pearl.
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #606

    Een rechthoekig eikenhouten salontafel in rustieke stijl.

    A rectangular oak coffee table in rustic style.
    Dim. 44 x 195 x 115 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #207
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #682

    Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.

    A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15
    R.H. Marijnissen

    “Schilderijen Echt, Fraude, Vals. Moderne onderzoekingsmethodeen van de schilderijenexpertise”. In4°, linnen band. Ed. Elsevier Brussel-Amsterdam 1985. Met stofomslag. Zeer goede staat.

    "Paintings Genuine, Fraud, Fake. Modern research methods of painting expertise." In 4°, cloth binding. Pub. Elsevier Brussels-Amsterdam 1985. With dust jacket. Very good condition.
    Estimate: € 20 / 25
  • #332

    Een messingen kloosterbel met Latijnse inscriptie: “Vocem meam audi, qui me tangit” (Wie mij aanraakt zal mijn stem horen).

    A brass monastery bell with Latin inscription: "Vocem meam audi, qui me tangit" (He who touches me will hear my voice).
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00