#470Een armband en een plaquette van gedreven zilver.
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#115Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.No longer availableDim. 9,80 g brutEstimate: € 800 / 1000 -
#391Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
#49“Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.
A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Een paar kristallen girandoles met pendeloques/
#76Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.
A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.No longer availableDim. 161 x 31 x 64 mEstimate: € 200 / 300