Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
Dim. hanger: 1,30 g
SKU: 1712240235.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 500 / 600

  • #186
    Sanderus

    “Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.

    "Flandria Illustrata". A two-volume book series by A. Sanderus, published by Veys - Tielt. Edition from 1973.
    Dim. 6,5 x 50 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #108
    Amphora, Czechoslovakia

    Een Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.
    Dim. 33,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #78
    Christofle France

    Een miniatuur tafelklokje van verzilverd metaal en zwarte lak, Lodewijk XVI-inspiratie. Gekeurd.

    A miniature table clock made of silver-plated metal and black lacquer, inspired by Louis XVI style. Marked.
    Dim. H. 7,5 x 12,5
    Estimate: € 100 / 150
  • #418

    “Guanyin”. Een Chinees gesculpteerd beeldje van jade op houten sokkeltje.

    "Guanyin". A Chinese carved jade figurine on a wooden base.
    Dim. 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #449

    Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #337
    N. Limoges & Limoges Unique

    Een lot van twee porseleinen coupes met polychroom decor van bloemen, en met vogels.

    A lot of two porcelain cups with polychrome floral decor, and with birds.
    Dim. Ø 21 & 15 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #491

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken blaasinstrument in de vorm van een kikker. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic wind instrument in the shape of a frog. Peru.
    Dim. 6,5 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #341
    Schatz

    Een scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.

    A ship's clock mounted on a wooden board, Schatz Royal Mariner.
    Dim. h 10 x Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #529

    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #53

    Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

    A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #225

    Een eikenhouten vitrinekast met afgeronde kanten en een geslepen glazen deur, 11 glazen leggers.

    An oak display cabinet with rounded edges and a beveled glass door, 11 glass shelves.
    Dim. 195 x 96 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00