Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
Dim. hanger: 1,30 g
SKU: 1712240235.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 500 / 600

  • #301
    Köhler Gama

    “Gama 665”, een vintage tin toy tractor met rupsbanden en aanhangwagen, in originele doos. En “A musical novelty”. Een vintage tin toy zangvogeltje, in originele doos met enige schade. 1 klauwtje aan de poot afgebroken.

    "Gama 665", a vintage tin toy tractor with caterpillar tracks and trailer, in original box. And "A musical novelty". A vintage tin toy singing bird, in original box with some damage. One claw broken off the leg.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #664
    KPM Germany

    Een 12-delig blauw-wit Duits porseleinen koffie set, bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 tasjes, waarvan 1 met randschilfer, 12 schoteltjes. Bijgevoegd uit dezelfde serie; 20 schoteltjes, 11 kleine bordjes, 3 ovale schotels en 1 ronde, botervlootje. Onderaan gemerkt “KPM Germany”.

    A 12-piece blue and white German porcelain coffee set, including a coffee pot, milk jug, sugar bowl, 12 cups (one with a rim chip), and 12 saucers. Additionally, from the same series; 20 saucers, 11 small plates, 3 oval dishes, and 1 round butter dish. Marked "KPM Germany" on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #470

    Een armband en een plaquette van gedreven zilver.

    A bracelet and a plaque of embossed silver.
    Dim. 99,90 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #148

    Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.

    An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #223

    Een zilveren koffiestel, bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerpot. Keurstempels aan weerskanten.

    A silver coffee set, consisting of a coffee pot, creamer, and sugar bowl. Hallmarks on both sides.
    Dim. 26 & ... & 13,5 cm - 930g
    Estimate: € 300 / 400
  • #695

    Een octogonaal massief gesculpteerd houten kastje met een decor van bloemen.

    An octagonal solid wood sculpted cabinet with a floral decoration.
    Dim. 56 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 0.50 ct.
    Dim. 9,80 g brut
    Estimate: € 800 / 1000
  • #391

    Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

    A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373

    Een paar recente Chinese blauw witte vazen. Onderaan gemerkt.

    A pair of recent Chinese blue and white vases. Marked at the bottom.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #203

    Een paar kristallen girandoles met pendeloques/

    A pair of crystal girandoles with pendeloques.
    Dim. H.64 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #76

    Een notelaar houten gebombeerde vitrinekast met gebogen glas en bezet met bronsbeslag. Binnenin met 3 verdiepen en gestoffeerde bekleding.

    A walnut wood bombe display cabinet with curved glass and bronze mounts. Interior with 3 shelves and upholstered lining.
    Dim. 161 x 31 x 64 m
    Estimate: € 200 / 300

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00