#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
#27ElldeeEen 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.
A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#99Karel HeymansPeriod: 1899-1974“Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.
"Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.No longer availableDim. 36 x 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#237Steiff, Märklin“Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).
"Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#200Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. G SI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,80 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.93 ct. G SI1. and diamonds with a total weight of 0.80 ct.No longer availableDim. 9,39 gEstimate: € 3800 / 4000 -
#683Een lot van drie verzilverde kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120