Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
Dim. hanger: 1,30 g
SKU: 1712240235.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 500 / 600

  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #533

    Dim. 7 x 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #59

    “Gelijkenis van de wijze en dwaze maagden.” Grieks icoon, vermoedelijk laat 19de eeuw. Gebogen paneel, en ouderdomsschade.

    "Parable of the Wise and Foolish Virgins." Greek icon, likely late 19th century. Bent panel, and signs of age-related damage.
    Dim. 62 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #362
    HJP Henreot

    Studie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.

    Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Een 18 kt geelgouden zegelring.

    An 18 kt yellow gold signet ring.
    Dim. 1,78 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #522

    A Marie-Therese chandelier in crystal with 10 arms and a central light point.
    Dim. h 90 x Ø 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.

    "Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.
    Dim. 24 x 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268
    Peco

    Een groot lot varia N schaal treinsporen, wisselstukken, bouwdelen, landschap decor etc. Hoofdzakelijk gemerkt Peco. Ook Fleischmann, Roco, Herpa, etc.

    A large lot of various N scale train tracks, switch parts, building components, landscape decor, etc. Mainly branded Peco. Also includes Fleischmann, Roco, Herpa, etc.
    Estimate: € 150 / 250
  • #391

    Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

    A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #625

    Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.

    A pair of tall black metal design candleholders.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #177

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 7 vorken en 7 lepels, gemerkt “DB” (Henri De Bist) 800‰. En bijgevoegd een suikerzeeflepel.

    A set of silver cutlery, consisting of 7 forks and 7 spoons, marked "DB" (Henri De Bist) 800‰. Also included is a sugar sifter spoon.
    Dim. 915g - 800‰
    Estimate: € 450 / 550

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00