Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

Een 18 kt geelgouden hanger bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een zilveren ketting.

An 18 kt yellow gold pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.35 ct. and a silver chain.
Dim. hanger: 1,30 g
SKU: 1712240235.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #235
Estimate: € 500 / 600

  • #585

    Een meerkleurig Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor en familiaal tafereel. Bovenaan een verguld foo dog.

    A multicolored Chinese porcelain covered vase with floral decoration and a family scene. At the top a gilded foo dog.
    Dim. 62 x Ø 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297
    Ruggeri, Mantua

    Een viool in koffertje met zijn bijbehorende strijkstok, draagt binnenin een label: ‘Ruggeri Mantua’.

    A violin in a case with its accompanying bow, bearing a label inside: 'Ruggeri Mantua'.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    “Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000

    "World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.
    Dim. h 82 x Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #407
    Gloor Craft Arnold

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Arnold; “0633, 6310, 6797”, Homes of Yesterday; “200-5, 200-9”, Gloor Craft Models; “ 225 & Old Style House”, Atlas; “2801”.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Consisting of Arnold; "0633, 6310, 6797", Homes of Yesterday; "200-5, 200-9", Gloor Craft Models; "225 & Old Style House", Atlas; "2801".
    Estimate: € 80 / 120
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #596

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met klauwpoten en onderaan H-verbinding. Gestoffeerde bekleding met floraal decor.

    A pair of carved wooden armchairs with claw feet and H-connection at the bottom. Upholstered with floral decoration.
    Dim. 112 x 74 x 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #513

    A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.
    Dim. 95 x 60 cm scroll
    Estimate: € 250 / 300
  • #622
    Eichholtz

    Een zilverkleurige geglazuurde keramische vaas in Chinese stijl, onderaan gemerkt Eichholtz.

    A silver-colored glazed ceramic vase in Chinese style, marked Eichholtz at the bottom.
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #467
    Rivarossi Atlas

    Een lot van 25 varia treinwagons N schaal, Atlas & Rivarossi. Diverse modellen in originele verpakking.

    A lot of 25 various N scale train cars, Atlas & Rivarossi. Various models in original packaging.
    Dim. 16 & ... & 12 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #598

    Een precolumbiaans blackware keramieken vuurpotje in de vorm van een figuur en jaguar.

    A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.
    Dim. 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00