#52
“Stadszicht Lier”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
#243
Een grote vintage aardewerken vaas.
#313
Een lot van 14 vintage perforators. Diverse merken en modellen.
A lot of 14 vintage hole punches. Various brands and models.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#532Daniel Boucherie
“Liggend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#672
#737
Een groene vintage ‘suikerbol’ hanglamp.
#236
Een grenenhouten commode met vier laden.
#507
Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#301
Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.
#623
Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.
Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.
#657Mathmos Lunar
An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, based on the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon' in Tintin comics. The switch is broken, the top point is missing, and dented.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 80 / 120