Other lots in this auction
-
#500Een 18 karaats geelgouden schakelarmband.
An 18 karat yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 65,55 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#674“Dronken Silenus worstelt slang”, een kunstbronzen beeld, gesigneerd ‘Michelini’.
"Drunk Silenus wrestling snake", a bronze sculpture, signed 'Michelini'.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Daniel D’Haeseleer“Kermis”, een groot verlicht wandsculptuur in geel en rood koper voorstellend een reuzenrad, een paardenmolen, een schietkraam, een frituur en een balonverkoper. Getekend D. D’haeseleer.
"Kermis", a large illuminated wall sculpture in yellow and red copper depicting a Ferris wheel, a carousel, a shooting gallery, a fryer, and a balloon seller. Signed D. D'haeseleer.No longer availableDim. H 105 x B 120 cmEstimate: € 300 / 500 -
#185Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.
A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.No longer availableDim. h 84 x b 84 x d 96 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#747Victoria Ashlea OriginalsTwee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.
Deux poupées aux têtes en biscuit. Éd. Goebel.No longer availableDim. H:46-48cmEstimate: € 40 / 60 -
#420Een 14 karaats geelgouden ketting bezet met fijne parels en met bijpassende armband.
A 14 karat yellow gold necklace set with fine pearls and matching bracelet.No longer availableDim. 8,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#89Staf BeertenPeriod: 1930-2019“Bloemstilleven met sinaasappels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life with oranges". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30,5 x 35,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#502Wies PelemanPeriod: 1922 - 2007“Abstrakt vrouwelijk naakt”, een schilderij, gemengde techniek op paneel, gesigneerd W. Peleman en gedateerd ‘61.
"Abstract female nude," a painting, mixed media on panel, signed W. Peleman and dated '61.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 150 / 200 -
#85Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.
A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.No longer availableDim. l 30 x b 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#671Val Saint LambertEen kristallen pique-fleur, groen in de massa gekleurd, Val Saint Lambert.
A crystal pique-fleur, colored green in the mass, Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 20 x Ø 20 cmEstimate: € 120 / 180

