#106Een massief houten kast met 4 deuren en 1 lade en ijzeren beslag.
#746Een replica van een steengoed oliekruik.
#531Een Afghaans type “Jezail” flintlock geweer met koperen versiering, eind 19e eeuw.
#635Een armstoel in Louis-XV stijl met een ecru afgebiesde bruine stoffering.
#495Een set van een Afrikaanse speer en schild.
#278Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#734Een retro vaas in meerkleurig glaspasta.
#374Een set van 2 Nederlandse aquarellen in vergulde kaders.
#633Een set van 2 bronzen fazanten. Een mannetje en een vrouwtje.
#335Württembergische MetallwarenfabrikEen kandelaar voor 5 kaarsen in verzilverd metaal en afneembare coupe met kunstbloemen. Gemerkt WMF. Hotel Germany.
A candleholder for 5 candles in silver-plated metal with detachable cup containing artificial flowers. Marked WMF. Hotel Germany.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 80 / 120