#114“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#702Drie verschillende Oosterse kannen van gedreven koper.
Trois pichets orientaux différents en cuivre martelé.No longer availableDim. h: 23, 30 & 45 cmEstimate: € 50 / 75 -
#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.
#719Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#438Een set van 2 dekselvazen in Imari porselein.
#648Een bronzen Foo Dog beeldje, Tibet, 19e eeuw.
#617Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
#482Een lot van 14 mineralen, waarvan woestijnrozen en kristallen.
A lot of 14 minerals, including desert roses and crystals.No longer availableDim. H: 2-10 cmEstimate: € 80 / 120