#359“Wild Horses”, een schilderij, lakverf op aluminium, niet gesigneerd.
#539Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955“Hooimijt”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd Leo Spanoghe.
"Haystack", a painting, oil on board, signed by Leo Spanoghe.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#113Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.
#169Yuliy Yulevich KleverBomengroep. Grafiet op paneel. Getekend; Klever, 1903.
#532Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975“Tussen de bomen”, een tekening, kleurpotlood op papier, gesigneerd Severin.
#432Roland Devolder‘Zittende vrouw met ganzen’, ingekleurde ets/aquatint. Exemplaar van de kunstenaar. Getekend; Devolder R.
'Sitting Woman with Geese', colored etching/aquatint. Artist's proof. Signed; Devolder R.No longer availableDim. 36/34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413Cilindervormig vaas in Chinees porcelein. Met bloemendecor.
Tintin, magazine for boys aged 7 to 77. Complete seventh year, 1952.No longer availableDim. 29.5 x 20.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Pablo PicassoPeriod: 1881 - 1973“Moeder en kind”, een lithografie in 2 kleuren, gesigneerd Picasso en gedateerd 29-4-63. Vochtschade onderaan.
"Mother and child," a lithograph in 2 colors, signed Picasso and dated 29-4-63. Moisture damage at the bottom.No longer availableDim. 65 x 46 cmEstimate: € 100 / 150