#183Jean Lambert RuckiPeriod: 1888-1967Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.
#120Ebel Swiss madeEen roestvrij stalen dameshorloge. Armband en bezel deels van geelgoud. Met certificaat.
A stainless steel ladies watch. Bracelet and bezel partly in yellow gold. With certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#397RevoxEen A-77 Stereo Bandopnemer. Met twee 26.5 cm spoelen. Omstreeks 1970.
#303HermésEen porseleinen asbak gedecoreerd met 2 toekans, gemerkt Hermés, made in France.
#348Val Saint LambertEen kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gemerkt onderaan en met label.
#591Een oude Kappel schrijfmachine in origineel koffertje.
An old Kappel typewriter in original case.No longer availableDim. H 16, B 34, D 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#347Een schaaltje en een terrine van meerkleurig Chinees aardewerk. Met een decor van personages aan het hof. Niet gemerkt.
"Kempen farmhouse". Oil on panel. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 37 cmEstimate: € 100 / 150