Other lots in this auction
-
#180
Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met centrale briljant 0,29 ct.
An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a central brilliant cut diamond of 0.29 ct.No longer availableDim. 3,31 gEstimate: € 600 / 700 -
#721Liebig Chromos
Vier Liebig-chromo-albums waaronder enkele 19e eeuwse sets.
Four Liebig chromo albums including some 19th-century sets.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#487
Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#425
Een lederen tas uit Moretanië met beschilderde decoraties.
A leather bag from Moorish with painted decorations.No longer availableDim. h 26 x Ø 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300
Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of approximately 0.50 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 800 / 1000 -
#299Val Saint Lambert
Een karaf met 4 glazen in gekleurd kristal, Val Saint Lambert, niet gemerkt, stop van de karaf is niet origineel, 2 glazen met schilferschade.
A decanter with 4 glasses in colored crystal, Val Saint Lambert, unmarked, stopper of decanter is not original, 2 glasses with chipping damage.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#741CG Ceragan
Een porseleinen beeld van een dame op zitbank, meerkleurig met vergulde details, onderaan gemerkt.
A porcelain figure of a lady on a settee, multicolored with gilded details, marked at the bottom.No longer availableDim. 32,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#323
Een Pools kristalglazen vaas met 2 papegaaien in het decor.
A Polish crystal glass vase with 2 parrots in the design.No longer availableDim. 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#56
Een vintage commode met 4 laden en een deurtje.
A vintage chest of drawers with 4 drawers and a door.No longer availableDim. 73 x 87 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#451Albert Anker Langenthal Suisse
Een lot van 9 vintage porseleinen sierborden in doos, diverse ontwerpen en thema’s door Albert Anker. Gemerkt Suisse Langenthal.
A lot of 9 vintage porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Albert Anker. Marked Suisse Langenthal.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281Wiskemann, Bruxelles
“Wiskemann”. Een 106-delig bestek in verzilverd metaal, gemerkt OW. Bestaande uit 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 12 visvorkjes, 12 soeplepels, 12 dessertlepels, 12 koffielepels, 12 grote messen, 12 kleine messen, 6 kreeftenvorkjes, 1 pollepel, 1 serveerklem en een 2-delig slabestek.
"Wiskemann." A 106-piece silver-plated cutlery set, marked OW. Consisting of 12 large forks, 12 dessert forks, 12 fish forks, 12 soup spoons, 12 dessert spoons, 12 coffee spoons, 12 large knives, 12 small knives, 6 lobster picks, 1 ladle, 1 serving tongs, and a 2-piece salad serving set.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#557
Een paar zuilen van gepolychromeerd hout in Egyptische stijl.
A pair of polychrome painted wooden columns in Egyptian style.No longer availableDim. H. 200 cmEstimate: € 200 / 300