Other lots in this auction
-
#279Pauline Van Poppel“Bloemenstilleven met rozen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pauline Van Poppel en gedateerd 2-9-1910.
"Flower still life with roses", a painting, oil on canvas, signed by Pauline Van Poppel and dated 2-9-1910.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 120 / 180 -
#745Een rank houtgesculpteerd beeld vaan een Afrikaanse man met tropenhoed en aktentas.
A slender wood-carved figure of an African man wearing a tropical hat and holding a briefcase.No longer availableDim. h 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#636Een ladekastje in marqueterie met 3 laden.
A marquetry chest of drawers with 3 drawers.No longer availableDim. 78 x 63 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#171Daniel Boucherie“Fairey Fox Mk IIIc”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
"Fairey Fox Mk IIIc", airbrush on painter's panel, signed 'Daniel Boucherie'.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 500 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#628Een vintage oranje-bruine stalamp met metalen arm en gecraquelleerd glazen kap.
A vintage orange-brown stable lamp with metal arm and crackle glass shade.No longer availableDim. 144 cmEstimate: € 60 / 80 -
#728Een lot bestaande uit een vintage Italiaans lampjes en spotje in emaille en gechromeerde arm.
A lot consisting of a vintage Italian small lamp and spotlight in enamel and chrome arm.No longer availableDim. 33 & 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#332“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Poultry". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 58,5 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#86Een massief eikenhouten 19e eeuwse commode met bronzen beslag, 2 deuren en 3 laden.
A solid oak 19th century chest of drawers with bronze fittings, 2 doors, and 3 drawers.No longer availableDim. 107 x 157 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#588Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641Een donker gepatineerd bronzen beeld van een liggende beer, op marmeren plaat. Naar het werk van Antoine-Louis Barye.
A dark patinated bronze sculpture of a reclining bear, on a marble base. In the style of Antoine-Louis Barye.No longer availableDim. 16,5 x 21,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#96Een xl vergadertafel met massief eiken tafelblad en metalen poten.
An XL meeting table with a solid oak tabletop and metal legs.No longer availableDim. 73 x 240 x 120 cmEstimate: € 150 / 250

