#581Een theepot van Chinees porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt.
#577Spiegel. Grijs gebeitst en met gebeeldhouwde kroon.
#451Bronzen ruiter. West-Afrika.
#183Boheemse kristallen vaas, rozerood. Bolvormig.
#541Een tafellamp met een blanc de Chine groep van Magu met een hertje. Aan één hand zijn enkele vingers beschadigd.
#410Een 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljant van 0,16 ct.
#401Een zwaar verzilverd steigerend paard op ronde marmeren sokkel.
#135Een gepolychromeerd beeld van een engel in hout op sokkel, een arm, een vleugel en een deeltje van de sokkel manco. 18e eeuws.
A polychrome wooden sculpture of an angel on a pedestal, missing an arm, a wing, and part of the pedestal. 18th century.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 150 / 200 -
#216Een laat 19e eeuwse donker gepatineerde massief eikenhouten kast met opzetvitrine. Geëtst glas.
#140George V 1932. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000. Gemunt in Zuid-Afrika
George V 1932. A gold coin of 1 Sovereign. Au 917/1000. Minted in South Africa.No longer availableDim. 7.98 gEstimate: € 600 / 700 -
"The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.No longer availableDim. 120 x 285 cmEstimate: € 100 / 150