#70Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot. Met certificaat.
A pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp. With certificate.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#244“Vergezicht”, een miniatuur, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
"Panoramic View," a miniature, oil on panel, unsigned.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#269Bernard De PooterPeriod: 1883 - 1970‘St. Bavo kerk, Wilrijk’. Olieverf op doek, getekend.
'St. Bavo church, Wilrijk'. Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 65/50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#67Maison CharlesMessingen tafellamp met het beeld van een adelaar op een lauwerkrans. Getekend; Charles. Made in France.
Brass table lamp with the image of an eagle on a laurel wreath. Signed; Charles. Made in France.No longer availableDim. Hoogte 77 cmEstimate: € 400 / 600 -
#443Een lot van 2 letterkasten met allerlei decoratie, van gesteenten en schelpen tot poppenkastaccessoires. Toegevoegd 2 miniatuurtaferelen in vitrinekastjes.
A lot of 2 letter cases with various decorations, from gemstones and shells to puppet theater accessories. Includes 2 miniature scenes in display cases.No longer availableDim. 5 x 83 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een lot van 2 kleine Oosterse handgeknoopte tapijtjes.
#424P.R. Laxmi“Twee Indische meisjes in een prieel”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1971.
"Two Indian girls in a gazebo". Mixed media on paper. Signed and dated 1971.No longer availableDim. 67 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een antieke gietijzeren haardplaat afkomstig uit een kasteel, mogelijks gerelateerd aan de leerlooiersgilde. Met afbeeldingen van engelenhoofdjes, ambachten en een koningin. 17e/18e eeuws.
#586Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.
#66Een massief eikenhouten kapstok voor 9 jassen.
A solid oak coat rack for 9 coats.No longer availableDim. h 173 cmEstimate: € 30 / 50 -
#162Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘Lierse typen’. En set van 12 kleurenlitho’s in vier kaders. Getekend op de steen.
'Lierse types'. A set of 12 color lithographs in four frames. Drawn on stone.No longer availableDim. 14/10 cmEstimate: € 120 / 150