Een 18 kt geelgouden ketting met habger bezet met een pear shape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pearshape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

An 18 kt yellow gold necklace set with a pear shape diamond of approximately 0.25 ct. and ruby of approximately 0.60 ct.
Dim. 4 g
SKU: 1712240175.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 500 / 600

  • #689

    Een verguld bronzen luchter met 3 cherubijnen, rozenring, 4 lichtpunten met roosvormig glazen blakers, waarvan 1 manco.

    A gilded bronze chandelier with 3 cherubs, rose wreath, 4 light points with rose-shaped glass sconces, one of which is missing.
    Dim. 82 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #73

    “Jongedame met hinde”, een Art-Deco beeld in craquelé, gemerkt Fontinelle. Gerestaureerd aan de voet.

    "Young lady with deer", an Art Deco sculpture in crackle glaze, marked Fontinelle. Restored at the base.
    Dim. 25 x 42 x 10 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #484
    Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano

    "Pirce Suspension". A modern design aluminum pendant lamp in matte black. Designed by Giuseppe Maurizio Scutellà for Artemide.
    Dim. 44 x Ø 97 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #669

    Een handbeschilderde Chinese vaas met vele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A hand-painted Chinese vase featuring numerous figures in the decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #90

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 0,30 ct.

    An 18kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and a sapphire of around 0.30 ct.
    Dim. 5,18 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #252
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met ven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Farmhouse with pond." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #353
    Val Saint Lambert

    Een vintage vaas, val Saint lambert, groen in de massa gekleurd. Gemerkt met label.

    A vintage vase, Val Saint Lambert, green colored throughout. Marked with label.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #83

    Een comtoiseklok van gedreven messing met een geëmaiillleerde wijzerplaat met inscriptie Mathias Kienzler à Moulins.

    A pendulum wall clock with front and pendulum in brass and enamel dial. Inscribed Mathias Kienzler à Moulins.
    Dim. 130 x 34 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #575

    een vintage kunststoffen lamp met 4 dolfijnen.

    A vintage plastic lamp with 4 dolphins.
    Dim. 43 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #101

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuurtje van een aapje bovenaan. Peru.

    A Precolumbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a little monkey on top. Peru.
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 300 / 400

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00