#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 500 / 600 -
#193Een Pierrot met poedel, bronzen beeld naar Barye.
#579Een vintage gesculpteerd houten ossenjuk, Portugees, Aveiro.
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90 -
#90Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een saffier van +- 0,30 ct.
An 18kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and a sapphire of around 0.30 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89August CostenoblePeriod: 1894-1976“Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.
"Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 120 / 180