Een 18 kt geelgouden ketting met habger bezet met een pear shape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pearshape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

An 18 kt yellow gold necklace set with a pear shape diamond of approximately 0.25 ct. and ruby of approximately 0.60 ct.
Dim. 4 g
SKU: 1712240175.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 500 / 600

  • #93
    Cartier

    Een kristallen wijnkaraf met stop. In oorspronkelijke doos. Zilveren montuur, gekeurd 925/1000.

    A crystal wine decanter with stopper. In original box. Silver frame, hallmarked 925/1000.
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #546

    Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.

    An Art Deco side table with inlay depicting a star and swallows.
    Dim. h 63 x Ø 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320

    Een zilveren armband met oorbellen in filigraanwerk. Gemerkt 925.

    A silver bracelet with filigree earrings. Marked 925.
    Dim. 26,20 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #387
    Rivarossi Atlaas

    Een vintage Atlas Rivarossi N schaal treinset, “Baltimore & Ohio”, bestaande uit “4093” stoomlocomotief, en 3 wagons; “2612, 2611, 2614”, in originele verpakking.

    A vintage Atlas Rivarossi N scale train set, "Baltimore & Ohio", consisting of "4093" steam locomotive, and 3 wagons; "2612, 2611, 2614", in original packaging.
    Dim. 42 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #501

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuurtjes van een vogel en vis. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with sculpted figures of a bird and fish. Peru.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #23

    Een lot van 6 verzamelalbums met betrekking tot Robbedoes en Franquin in verschillende uitgaven.

    A lot of 6 collector's albums related to Spirou and Franquin from various editions.
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Een gepatineerd bronzen Vishnu beeldje, Indische origine.

    A patinated bronze statue of Vishnu, of Indian origin.
    Dim. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #459
    Val Saint Lambert

    Acht geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Niet gemerkt. (1 schilfer aan de onderkant voet).

    A modern love couple sculpted in white marble.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #598

    Een precolumbiaans blackware keramieken vuurpotje in de vorm van een figuur en jaguar.

    A Precolumbian blackware ceramic firepot in the shape of a figure and jaguar.
    Dim. 8,5 cm
    Estimate: € 100 / 200

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00