• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt geelgouden ketting met habger bezet met een pear shape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pearshape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

An 18 kt yellow gold necklace set with a pear shape diamond of approximately 0.25 ct. and ruby of approximately 0.60 ct.
Dim. 4 g
SKU: 1712240175.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 500 / 600

  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds weighing approximately 0.60 ct. in total, and a pearl.
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #217

    Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.

    A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.
    Estimate: € 100 / 200
  • #365

    Een 14 kt witgouden fijne ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    A 14 kt white gold fine ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
    Dim. 1,18 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #664
    KPM Germany

    Een 12-delig blauw-wit Duits porseleinen koffie set, bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 tasjes, waarvan 1 met randschilfer, 12 schoteltjes. Bijgevoegd uit dezelfde serie; 20 schoteltjes, 11 kleine bordjes, 3 ovale schotels en 1 ronde, botervlootje. Onderaan gemerkt “KPM Germany”.

    A 12-piece blue and white German porcelain coffee set, including a coffee pot, milk jug, sugar bowl, 12 cups (one with a rim chip), and 12 saucers. Additionally, from the same series; 20 saucers, 11 small plates, 3 oval dishes, and 1 round butter dish. Marked "KPM Germany" on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #269
    Reys

    “Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.

    "Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een kom van Chinees blauw en wit porselein.

    A bowl made of Chinese blue and white porcelain.
    Dim. Ø39 cm, H. 17 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #507

    Een Chinees porseleinen tulpenvaas met een blauw en wit decor in drie onderdelen.

    A silver-plated metal champagne cooler. "Bruno Paillard, Reims".
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #3
    Simplex

    “Model A”. Een antieke metalen schrijfmachine in originele doos, gemerkt Simplex. Begin 20e eeuw.

    "Model A". An antique, metal typewriter in original box, marked Simplex. Early 20th century.
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #105

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een saffier cabochon van +- 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.50 ct. and a cabochon sapphire of approximately 0.65 ct.
    Dim. 3,85 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #104

    "Wooded landscape with walker". A painting, oil on canvas. Late 19th century.
    Dim. 26,5 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 250

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00