Een 18 kt geelgouden ketting met habger bezet met een pear shape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pearshape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

An 18 kt yellow gold necklace set with a pear shape diamond of approximately 0.25 ct. and ruby of approximately 0.60 ct.
Dim. 4 g
SKU: 1712240175.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 500 / 600

  • #236

    Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.

    A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.
    Dim. 101 x 102
    Estimate: € 150 / 200
  • #300
    Jacob Zech Original

    “St.Augustine”. Een polshorloge-chronograph VD53 met quartzwerk en lederen band. In oorspronkelijke verpakking. Nieuwstaat.

    "St. Augustine". A wristwatch chronograph VD53 with quartz movement and leather strap. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 150 / 200
  • #664
    KPM Germany

    Een 12-delig blauw-wit Duits porseleinen koffie set, bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 tasjes, waarvan 1 met randschilfer, 12 schoteltjes. Bijgevoegd uit dezelfde serie; 20 schoteltjes, 11 kleine bordjes, 3 ovale schotels en 1 ronde, botervlootje. Onderaan gemerkt “KPM Germany”.

    A 12-piece blue and white German porcelain coffee set, including a coffee pot, milk jug, sugar bowl, 12 cups (one with a rim chip), and 12 saucers. Additionally, from the same series; 20 saucers, 11 small plates, 3 oval dishes, and 1 round butter dish. Marked "KPM Germany" on the bottom.
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    Een handbeschilderde Chinese vaas met vele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A hand-painted Chinese vase featuring numerous figures in the decoration. Marked at the bottom.
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #51
    Fred Bellefroid

    “De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.

    "The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.
    Dim. H. 13 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #427
    Model Power

    Model Power; “1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531”. Een lot van 7 vintage N schaal bouwkits, gemerkt Model Power, in originele verpakking.

    Model Power; "1536, 1544, 1519, 1512, 1501, 1533, 1531". A lot of 7 vintage N scale building kits, marked Model Power, in original packaging.
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #512
    Léon Delderenne
    Period: 1864-1921

    "Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 90 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #25

    Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.

    A 14 kt white and yellow gold ring with fantasy stones.
    Dim. 2,75 g brut
    Estimate: € 100 / 150
  • #20

    Een gouden hangertje in de vorm van een saxofoon, 18 kt. 2.2 gram.

    A gold pendant in the shape of a saxophone, 18 kt. 2.2 grams.
    Dim. l 2.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #640

    Een ronde zilveren poederdoos met spiegel. Londen, met Engelse keuren. KLD: Kigu Ltd. Londen 1951-1977.

    A round silver powder box with mirror. London, with English hallmarks. KLD: Kigu Ltd. London 1951-1977.
    Dim. Ø 9 cm Bruto: 148 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #258
    Louis Kalff
    Period: 1897 - 1976

    “Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.

    "Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.
    Dim. h 53 x Ø 40 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00