Een 18 kt geelgouden ketting met habger bezet met een pear shape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een pearshape diamant van +- 0,25 ct. en robijn van +- 0,60 ct.

An 18 kt yellow gold necklace set with a pear shape diamond of approximately 0.25 ct. and ruby of approximately 0.60 ct.
Dim. 4 g
SKU: 1712240175.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #175
Estimate: € 500 / 600

  • #318
    St Clement

    “Saint Clément”, een geglazuurd aardewerken eendenkaraf nr. 7492.

    "Saint Clément", a glazed earthenware duck decanter no. 7492.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.

    A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #351
    Kay Bojesen

    Een vintage beertje in eik en esdoorn, Kaj Bojesen, Denmark copyright.

    A vintage bear in oak and maple, Kaj Bojesen, Denmark copyright.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #286

    Een Empire mahoniehouten commode met drie verdiepen, op 4 poten met wieltjes.

    An Empire mahogany chest of drawers with three tiers, on four legs with casters.
    Dim. 117 x 50 x 122 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #123

    “Welt-verkehrs-globus”, Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. Een grote antieke wereldbol op gietijzeren voet, met schade aan de bol. Bovenste moer niet origineel. Schaal 1:26.600.000

    "World traffic globe", Columbus-Verlag-Paul Oestergaard K-G, Berlin Lichterfelde. A large antique world globe on cast iron base, with damage to the globe. Top nut not original. Scale 1:26,600,000.
    Dim. h 82 x Ø 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #5
    August Vermeylen

    “Verzameld werk”. In 6 delen. In 8°, linnen en imitatie lederen band. Ed. A. Manteau, Brussel 1951 of ‘52. Zeer goede staat.

    "Collected work". In 6 volumes. In 8°, cloth and imitation leather binding. Ed. A. Manteau, Brussels 1951 or '52. Very good condition.
    Estimate: € 25 / 45
  • #15
    R.H. Marijnissen

    “Schilderijen Echt, Fraude, Vals. Moderne onderzoekingsmethodeen van de schilderijenexpertise”. In4°, linnen band. Ed. Elsevier Brussel-Amsterdam 1985. Met stofomslag. Zeer goede staat.

    "Paintings Genuine, Fraud, Fake. Modern research methods of painting expertise." In 4°, cloth binding. Pub. Elsevier Brussels-Amsterdam 1985. With dust jacket. Very good condition.
    Estimate: € 20 / 25
  • #9
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #553

    A Chinese porcelain vase in famille noire decor with swallows. Marked at the bottom.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #316
    Bima Profi

    Een vintage architectenstoel, gemerkt Bima Profi.

    A vintage architect's chair, marked Bima Profi.
    Dim. 100 x 45 x 50 xm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00