#40Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,15 ct.
#379Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.
#101Alfons De RoeckPeriod: 1896-1982“Maria met kind”. Een gepolychromeerd houten beeld. Onderaan gesigneerd.
#424Jan BurssensPeriod: 1925 - 2002“Damesportret”, een litho op papier, in potlood gesigneerd ‘Jan Burssens’, E.A.
"Ladies Portrait", a lithograph on paper, pencil signed ‘Jan Burssens’, E.A.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#104Antoon PilyserPeriod: 1939 -“Stilleven met bloemen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ant. Pilyser.
#593Holm SorensenEen vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.
#743Een groot lot postzegelalbums, diverse landen.
#578Een koperen melkkan. Midden 20e eeuw.
A copper milk jug. Mid-20th century.No longer availableDim. 55 x Ø 26 cmEstimate: € 80 / 120