#325Een set van twee Napoleontische soldaten, een tamboer en een vaandeldrager. Beschilderd porselein in de stijl van Capodimonte. Niet gemerkt.
A set of two Napoleonic soldiers, a drummer and a standard-bearer. Painted porcelain in the style of Capodimonte. Not marked.No longer availableDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83Feestdagenvierluik. Reisicoon van gedreven, deels geëmailleerd messing. Russisch werk, XIXde eeuw.
#625‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.
#319Van Der Veen‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend Van Der Veen. Naar de 19e eeuw.
#356Een 19e eeuwse eikenhouten wieg.
A 19th-century oak crib.No longer availableDim. H 70, B 61, D 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176Een spiegel met vergulde omlijsting.
A mirror with a gilded frame.No longer availableDim. 108 x 60 cmEstimate: € 100 / 150