Een 18 kt geelgouden ketting met hanger bezet met een rookkwarts van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.

An 18 kt yellow gold necklace with pendant set with a smoky quartz of approximately 1 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.
Dim. 4,55 g
SKU: 1712240140.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #140
Estimate: € 1000 / 1200

  • #66

    Een staande lamp met uitbundig gedecoreerde massief koperen voet.

    A standing lamp with a heavily decorated solid copper base.
    Dim. h 169 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #535
    Gamages London

    “Vibrant Sports Rose”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking (met een extra schakeltje voor de band). Nieuwstaat.

    "Vibrant Sports Rose". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal strap. In original packaging (including an extra link for the strap). Like new condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #157

    Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.

    A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.
    Dim. 45 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #309
    Danny Vlaminck
    Period: 1959 - ....

    “Stilleven met aardbeien”, ssn schilderij, olieverf op paneel in licht vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘89.

    "Still Life with Strawberries", a painting, oil on panel in a lightly gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '89.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #99
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Kolen en Wortels”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd. Verso “Havenzicht”, schilderij op paneel.

    "Coal and Roots." A painting, oil on panel, signed at the bottom. Verso "Harbor View," painting on panel.
    Dim. 36 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #259
    Alfons II Van Beurden
    Period: 1878-1961

    “Oeverlandschap met bootjes en molen”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd.

    "Rural landscape with boats and windmill." A drawing, pastel on paper, signed at the bottom.
    Dim. 34 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #694

    Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.

    A brass chandelier with crystal pendeloques and 7 light points.
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #466

    Een Bidjar, handgeknoopt tapijt uit India.

    A Bidjar, hand-knotted carpet from India.
    Dim. 170 x 240 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #42
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vlaams Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flemish Farm View." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 64 x 78,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00