Other lots in this auction
-
#667E. Benezit“Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.
"Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#593Mont BlancEen zwart lederen handtasje, gemerkt Mont Blanc.
A black leather handbag, marked Mont Blanc.No longer availableDim. 13 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#221Een 19e eeuws Grieks bord ‘Grand Tour’, met decor van een Sater en jongeling aan een vuurkorf. We voegen er een Kylix drinkschoteltje in zwart geglazuurd aardewerk aan toe.
A 19th-century Greek plate 'Grand Tour', depicting a satyr and youth by a hearth. We are including a Kylix drinking cup in black glazed earthenware.No longer availableDim. Ø 33,5 cm & Ø 14 cmEstimate: € 120 / 180 -
#263Steiff, Märklin“Sint Bernardshond”, een hond in pluce geproduceerd door Steiff voor Märklin. Nr 998577.
"Saint Bernard dog," a plush dog produced by Steiff for Märklin. No. 998577.No longer availableDim. 48 x 50 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.No longer availableDim. 100 x 170 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#268PecoEen groot lot varia N schaal treinsporen, wisselstukken, bouwdelen, landschap decor etc. Hoofdzakelijk gemerkt Peco. Ook Fleischmann, Roco, Herpa, etc.
A large lot of various N scale train tracks, switch parts, building components, landscape decor, etc. Mainly branded Peco. Also includes Fleischmann, Roco, Herpa, etc.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#597Een aardewerken Vicus hoofdvat met gelaat en vogelbek bovenaan in precolumbiaanse stijl.
An earthenware Vicus vessel with a face and bird beak at the top in Pre-Columbian style.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 100 / 150 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1870 - 1937“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#574Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.
A polychrome wooden statue of a goose.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Meullemans“Marine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Marine" - A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 400 / 600 -
#496IsfahanEen Perzisch handgeknoopt tapijt (groene rand).
A Persian hand-knotted carpet (green border).No longer availableDim. 445x285 cmEstimate: € 200 / 240 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.No longer availableDim. 7,13 gEstimate: € 1700 / 1900

