#419Doped out M‘Rolling Stones, Love is Strong’, gemengde techniek op doek. Getekend Doped out M, met certicicaat.
'Rolling Stones, Love is Strong', mixed technique on canvas. Signed Doped out M, with certificate.No longer availableDim. 98/70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#447Een grote gemberpot van Chinees blauw en wit porselein.
#142Henry SchoutenPeriod: 1857/64 - 1927“Vee aan de heide”, een schilderij, olieverf op doek (herdoekt), gesigneerd Henry Schouten.
#269Frognier“Amsterdam”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#359Een partij fossiele schelpen.
#61Tinnen kannetje met gegraveerd decor. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.
#399Thérèse NulensPeriod: °“Masker”. Sculptuur. Met naamplaatje en ingelijst.
"Mask". Sculpture. With nameplate and framed.No longer availableDim. 35.5x35.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 300 / 400 -
#629Een set van 9 opengewerkte kommetjes van Chinees porselein. Vijf met een groen decor van engeltjes en vier met een rose decor van bloemen. Late Qing dynastie of vroeg 20ste eeuw.
A set of 9 openwork bowls of Chinese porcelain. Five with a green decor of angels and four with a pink decor of flowers. Late Qing dynasty or early 20th century.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 50 / 100