Een 18 kt geelgouden ketting met twee hangers met de voorstelling van Modonna en kind en een Heilige voordtelling en Heilig Hart. Gemerkt France. M.F. 1921.

An 18 kt yellow gold necklace with two pendants depicting Madonna and Child and a Holy representation with Sacred Heart. Marked France. M.F. 1921.
Dim. 6,52 g
SKU: 1612250040.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #40
Estimate: € 500 / 600

  • #132

    ‘Abstracte compositie’, gemengde techniek op papier. Getekend Mathieu. Met op de rug een toewijzing aan Georges Mathieu.

    'Abstract composition', mixed media on paper. Signed Mathieu. With dedication on the back to Georges Mathieu.
    Dim. 20/27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #166
    Aldo Tura
    Period: 1909 - 1963

    A midcentury-modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goat leather and gilded metal.
    Dim. 68 x 75 x 78 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #162

    ‘Bellen blazen’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Blowing bubbles', oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 32/24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #255

    ‘Uitbundige bloemenvaas’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk, onleesbaar getekend.

    'Lavish flower vase', oil on panel. An expressionist piece, signed illegibly.
    Dim. 65/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276
    Jos Jans
    Period: 1903 - 1989

    “De Denker”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 48/50 buiten de plaat.

    "The Thinker". Silkscreen print. Signed and numbered 48/50 outside of plate.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #79
    P. Delbeke

    ‘Landschap met runderen en schapen’, olieverf op doek. Getekend P Delbeke, ‘81. Herdoekt.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on canvas. Signed P Delbeke, '81. Relined.
    Dim. 48/62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182
    Leo Van Pauwel

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Een impressionistisch werkje, getekend Leo Van Pauwel.

    ‘Fishing boats in the harbor’, oil on canvas. An impressionistic piece, signed by Leo Van Pauwel.
    Dim. 28/35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #229

    Abstracte compositie, olieverf op doek in de geest van Karel Appel. Getekend Neyt?

    Abstract composition, oil on canvas in the spirit of Karel Appel. Signed Neyt?
    Dim. 90/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    Victor Blom

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.

    'Fishing boats in the harbor', oil on panel. Signed V. Blom '58.
    Dim. 59/72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #286
    Kohn, Wenen

    Een Jacob & Jozef Kohn armstoel van stoomgebogen beukenhout, gemerkt met etiket. Schade aan het zitvlak.

    A Jacob & Josef Kohn armchair made of steam-bent beechwood, tagged. Damage to the seat.
    Dim. H 79, B 64, D 53 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #120

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met 104 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,70 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with 104 brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.70 ct in total.
    Dim. 13,08 g
    Estimate: € 1600 / 1800

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00