Een 18 kt geelgouden kruisje en speld bezet met een parel.

An 18 kt yellow gold cross and brooch set with a pearl.
Dim. 3,40 g
SKU: 2503250010.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #10
Estimate: € 160 / 200

  • #115

    Een set van 2 paar messingen kandelaars, de kleinere 19e eeuws.

    A set of 2 pairs of brass candlesticks, the smaller ones dating back to the 19th century.
    Dim. h 31 & 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #532

    Een massief houten Italiaanse kandelaar, gemarmerd. Vroeg 19e eeuws.

    A solid wood Italian candlestick, marbled. Early 19th century.
    Dim. h 166 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #329
    Santini

    “Twee meisjes op het strand”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Santini.

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49

    “Landschap met paard en kar”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 64 x 75 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #332
    Théo Idserda

    Visserssloepen in de havengeul. Aquarel op papier door Theo Idserda. Gesigneerd in de rechter benedenhoek.

    Fishing boats in the harbor channel. Watercolor on paper by Theo Idserda. Signed in the lower right corner.
    Dim. 88/66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #185

    Een oude Engelse terrine op schaal in blauw-wit porselein, niet gemerkt.

    An old English tureen on a plate in blue-and-white porcelain, unmarked.
    Dim. 25 x 36 x 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #555
    Märklin digital HO

    Märklin digital HO. Een stoomlocomotief met tender, set 37080, BR10, met geluidselektronica. Als nieuw in zijn originele doos.

    Märklin digital HO. A steam locomotive with tender, set 37080, BR10, with sound electronics. As new in its original box.
    Estimate: € 150 / 250
  • #591

    Een lot van vier houten Afrikaanse beeldjes.

    A lot of four wooden African figurines.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #305

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #162
    Jos Stokbroeckx
    Period: 1898 - 1968

    “Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Stokbroecks.

    "Heidezicht", a painting, oil on canvas, signed Stokbroecks.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #279
    G. Veltkamps

    “Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.

    "Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #156

    Een 19e eeuwse Franse staande comtoiseklok met vergulde delen en bewegende wipplank in de slinger. Gemerkt op de wijzerplaat Ravion à Mansle.

    A 19th-century French longcase clock with gilded parts and a swinging lever in the pendulum. Marked on the dial Ravion à Mansle.
    Dim. 231 x 49 x 26 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00