#391Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
#478Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.
A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 200 / 400 -
#336Een enkelzit in gesculpteerd hout en gestreepte stoffen bekleding.
#74“Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
A lot of 11 Chinese porcelain plates, early to mid-20th century.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 60 / 100