#319ReynoldsEen Franse hoorn in koffer, Reynolds.
A French horn in case, Reynolds.No longer availableDim. 45 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#446HamadanEen Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.
A Persian hand-knotted rug, with certificate.No longer availableDim. 224 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#683Een lot van drie verzilverde kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#354Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.
#257ImhofEen verguld metalen tafelklok, in de wijzerplaat gemerkt. Met Romeinse cijfers en strikvormig onderstel. Onderaan genummerd 75 609
A gilded metal table clock, marked on the dial. With Roman numerals and bow-shaped base. Numbered 5 609 at the bottom.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#136Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#96Een massief deels gesculpteerd houten dubbele deur, Noord Indisch.
A solid partially carved wooden double door, North Indian.No longer availableDim. 187 x 145 cmEstimate: € 400 / 600