#678Dr.G.K. Nagler“Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.
"The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#290Een armband bestaande uit zilveren muntjes van 50 centimes met beeldenaar van Albert I evenals een ring bezet met een munt van 1 roepie d.d. 1919.
A bracelet made of silver coins of 50 centimes portraying Albert I, and a ring set with a coin of 1 rupee dated 1919.No longer availableDim. 46,50 gEstimate: € 50 / 80 -
#282Een ovale spiegel met vergulde lijst en strikvormig ornament bovenaan, waarvan 1 eindpuntje met barst.
#691Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
#642Een aardewerken karaf in precolumbiaanse stijl met lama kop.
An earthenware carafe in Pre-Columbian style with a llama head.No longer availableDim. 12,5 x 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#431Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.
A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.No longer availableDim. 29 x 46 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#51Fred Bellefroid“De Kotmadam”. Bronzen groepje naar het levensgrote model op de Oude Markt te Leuven. Gemonogrammeerd en genummerd 269/300.
"The Landlady". Bronze group based on the life-size model at the Oude Markt in Leuven. Monogrammed and numbered 269/300.No longer availableDim. H. 13 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486HerizEen Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 385x276 cmEstimate: € 150 / 250 -
#137Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.
A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."No longer availableDim. 33 x Ø 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
#87Een Duitse sabel uit W.O.I.
A German sabre WWI.No longer availableDim. 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#126Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 60 / 90