• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klien barstje in email).

Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).

An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).
Dim. 12,67 g
SKU: 1712240155.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 500 / 600

  • #403

    Een paar Japanse vazen in Satsuma stijl, op houten sokkel.

    A set of 2 Japanese vases in Satsuma style, on a wooden pedestal.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #523

    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #359
    Camiel Van Haesendonck
    Period: 1886-1952

    "Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.n
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #14
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #450

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.
    Dim. L: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #660

    Een halssnoer in de vorm van een gestileerde tijger. Ag 925/1000.

    A necklace in the shape of a stylized tiger. Ag 925/1000.
    Dim. 35,65 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #344

    Dim. h 71 x b 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173

    Kandelaar in Lodewijk XV-stijl van verguld en donker gepatineerd brons. Zes lichtpunten gedragen door een kariathide. Tijdperk Napoleon III.

    Candlestick in Louis XV style made of gilt and dark patinated bronze. Six light points supported by a caryatid. Era of Napoleon III.
    Dim. 79 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #161

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 250 / 450
  • #550

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.
    Dim. 8,9 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #166
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00