Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klien barstje in email).

Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).

An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).
Dim. 12,67 g
SKU: 1712240155.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 500 / 600

  • #338

    Een oude geel koperen tafellamp met 3 lichtpunten.

    An old yellow copper table lamp with 3 light points.
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #464

    Een vintage Venetiaanse glazen kroonluchter met 6 lichtpunten.

    A vintage Venetian glass chandelier with 6 light points.
    Dim. 110 x 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #86

    Een donker eikenhouten commode met 1 lade en 1 deurtje onderaan, en een linnenpers bovenop. Mechanisme van gedraaid hout, messing en smeedijzer. XIXde eeuw.

    A dark oak chest of drawers with 1 drawer and 1 door at the bottom, and a linen press on top. Mechanism made of turned wood, brass, and wrought iron. 19th century.
    Dim. 175 x 49 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #14
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #232
    Jean-Baptiste Madou

    Een lot van drie potloodtekeningen, gesigneerd. ‘Slapende man op stoel’, ‘Man met hoed en schilderij’ en ‘De markt’.

    A lot of three pencil drawings, signed. 'Man sleeping on chair', 'Man with hat and painting', and 'The market'.
    Dim. 8 x 11, 7 x 10, 7 x 14 cm
    Estimate: € 140 / 220
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #553

    A Chinese porcelain vase in famille noire decor with swallows. Marked at the bottom.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #403

    Een paar Japanse vazen in Satsuma stijl, op houten sokkel.

    A set of 2 Japanese vases in Satsuma style, on a wooden pedestal.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #492
    José Chapellier
    Period: °1946

    "Fantôme Jésus on the Cross". A bronze sculpted and gilted statue. Signed.
    Dim. 60 x 35cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00