Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klien barstje in email).

Een 18 kt geelgouden met filigraan bewerkte hanger bezet met fijne pareltjes en email. (klein barstje in email).

An 18 kt yellow gold pendant with filigree work set with fine pearls and enamel. (small crack in enamel).
Dim. 12,67 g
SKU: 1712240155.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #155
Estimate: € 500 / 600

  • #38
    Waffenfabrik Neuhausen

    Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

    A German bayonet - Numbered 614572.
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #197

    Een paar marmeren obelisken. Grijs en beige gekleurd.

    A round butler's mirror.
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 320 / 340
  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #317
    VB

    Een inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.

    An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.
    Dim. 15 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419

    Een aardewerken Nazca kruikje met precolumbiaans decor. Diverse herstellingen en manco’s.

    An earthenware Nazca small jar with Precolumbian decoration. Various repairs and losses present.
    Dim. 13,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504
    Marechal

    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • Een aardenwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.

    An earthenware pedestal with a large bowl, decorated with lion's heads. 2 pieces.
    Dim. 96 x Ø 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #270

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en toermalijn met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. and tourmaline with a total weight of approximately 2 ct.
    Dim. 4,86 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #602
    Tay, Italia

    Een vintage porseleinen beeld van een flamingo’s. Onderaan gesigneerd; “Tay, Made in Italy” en met label gemerkt.

    A vintage porcelain statue of flamingos. Signed "Tay, Made in Italy" at the bottom; marked with a label.
    Dim. 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497

    Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.

    A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.
    Dim. H. 24 cm x Ø 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #684

    Een paar antieke vergulde stoeltjes, zit en rug met rietwerk.

    A set of 2 antique gilded chairs with seat and back in caning.
    Dim. 95 x 45 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #68
    Y. Lohe

    “Omhelzing”. Bronzen groep op koperen voetstuk. Gemerkt in de basis.

    "Embrace". Bronze group on copper pedestal. Marked on the base.
    Dim. H. 27 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00