• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 0,64 ct. GVS1 en briljanten gezamenlijk 0,16 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 0,64 ct. GVS1 en briljanten gezamenlijk 0,16 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 0.64 ct GVS1 and brilliant-cut diamonds totaling 0.16 ct.
Dim. 2,83 g
SKU: 1712240165.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #165
Estimate: € 900 / 1000

  • #151

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic jar with sculpted face. Peru.
    Dim. 36 x 25 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #149
    Meullemans

    “Marine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Marine" - A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #103

    “Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.

    "Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #181

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken stijgbeugel-tuitfles met gesculpteerd figuur van een aapje bovenaan. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted figure of a monkey on top. Peru.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #311
    Pastel Ceramica

    Een lot van geglazuurd keramische clowns, gemerkt Pastel Ceramica, made in Italy.

    A lot of glazed ceramic clowns, marked Pastel Ceramica, made in Italy.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #407
    Gloor Craft Arnold

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Arnold; “0633, 6310, 6797”, Homes of Yesterday; “200-5, 200-9”, Gloor Craft Models; “ 225 & Old Style House”, Atlas; “2801”.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Consisting of Arnold; "0633, 6310, 6797", Homes of Yesterday; "200-5, 200-9", Gloor Craft Models; "225 & Old Style House", Atlas; "2801".
    Estimate: € 80 / 120
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #376

    Een handgeknoopt wollen tapijt met een boteh miri motief, uit India.

    A carpet, from India.
    Dim. 137x75 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #551
    Beranger Sarreguémines

    Een 38-delig Frans porseleinen servies, onderaan gemerkt “Beranger Terre de fer”. Bestaande uit 23 borden, 6 diepe borden, 1 groot rond bord en 2 medium, 1 groot ovaal en 2 medium borden, 1 schoteltje, 1 saus kom en 1 terrine met deksel. Enkele randschilfertjes.

    A 38-piece French porcelain dinner service, marked "Beranger Terre de fer". Consisting of 23 plates, 6 soup bowls, 1 large round plate, 2 medium plates, 1 large oval plate, 2 medium plates, 1 saucer, 1 sauce boat, and 1 tureen with lid. Some minor chips on the edges.
    Estimate: € 200 / 300
  • #532

    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572

    Een gepatineerd notenhouten muziek standaard met fijn snijwerk.

    A patinated walnut music stand with fine carving.
    Dim. 104 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een groot lot papieren betaalbiljetten.

    A large lot of paper payment notes.
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00