• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 0,64 ct. GVS1 en briljanten gezamenlijk 0,16 ct.

Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met centrale briljanten gezamenlijk 0,64 ct. GVS1 en briljanten gezamenlijk 0,16 ct.

A pair of 18 kt yellow gold earrings set with central brilliant-cut diamonds totaling 0.64 ct GVS1 and brilliant-cut diamonds totaling 0.16 ct.
Dim. 2,83 g
SKU: 1712240165.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #165
Estimate: € 900 / 1000

  • #250

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met Colombiaanse een smaragd van +- 1,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold pendant set with a Colombian emerald of approximately 1.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    Dim. 6,04 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #413
    Satsuma

    Een paar polychroom Japanse Satsuma vazen als lampenvoet, met figuratief decor.

    A pair of polychrome Japanese Satsuma vases converted into lamp bases, featuring figurative decoration.
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #77
    Charles Catteau Boch La Louvière

    Een porseleinen sierschotel met opschrift “A ses enfants prisonniers militaires politiques et deportes, 1940-1945”, gesigneerd Ch. Catteau en verso gemerkt.

    A porcelain decorative plate inscribed "To his children imprisoned as political and military deportees, 1940-1945", signed by Ch. Catteau and marked on the back.
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #30

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet een centraal briljantje van +- 0,05 ct. en met fijne pareltjes.

    A 14 kt yellow gold pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct and fine pearls.
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #299

    Een lot van 12 zilveren koffielepeltjes in bijbehorend kistje. Belgische keurmerken.

    A set of 12 silver coffee spoons in a matching case. Belgian hallmarks.
    Dim. 115g
    Estimate: € 60 / 90
  • #472

    Een modern liefdespaar van gebeeldhouwd wit marmer.

    A pair of marble obelisks. Gray and beige colored.
    Dim. 40 x 36 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #126

    Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.

    A solid oak bookcase with 2 doors and 2 drawers.
    Dim. 208 x 190 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #395

    Een antiek Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 lades.

    A Chinese cabinet with 2 doors and 5 drawers.
    Dim. 103 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #500
    Gamages London

    “Speedster”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Speedster." A wristwatch chronograph with automatic movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 200 / 240

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00