#19Romain MalflietPeriod: 1910-2006“St Carolustoren, Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.
#231‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.
#583Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.
A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#55Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.38 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 950 / 1100 -
#454Rigobert HaeckPeriod: 1912 -“Kleurexplosie”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Rigobert Haeck.
#501Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerd figuurtjes van een vogel en vis. Peru.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic carafe with sculpted figures of a bird and fish. Peru.No longer availableDim. 19 cmEstimate: € 200 / 300 -
A vintage chronograph, circa 1950s. With 18kt yellow gold bezel and expandable wristband.No longer availableDim. Bruto : 62,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#188Een bronzen man naar het werk van Rodin.
A Chinese tulip vase made of blue and white porcelain.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 260 / 300 -
#133Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.
#269Reys“Havenzicht te Gravelines”, een schilderij, gemengde techniek op papier. Gesigneerd Reys en gedateerd 1937.
"Harbor View in Gravelines", a painting, mixed media on paper. Signed by Reys and dated 1937.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80 / 120