#458Een vintage Seguso Murano lamp, smeedijzer met geblazen glas.
#282‘Vissersboten in de haven’, olieverf op doek. Onleesbaar getekend.
'Fishing boats in the harbor', oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 20/20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een grote massief eikenhouten kloostertafel.
#567Een lot van 5 glazen presse-papiers met luchtbellen abstracte figuren.
A lot of 5 glass paperweights with air bubbles and abstract figures.No longer availableDim. h 9.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#564‘Binnenschip op de grote Nete’, olieverf op doek. Getekend R. Carlé.
#95Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.
Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 25 / 45 -
#324Willy CeyssensEen brutalistische design kandelaar van gegoten aluminium. Getekend C. W.
A brutalist design candlestick made of cast aluminum. Signed C. W.No longer availableDim. Hoogte 323 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373Paul Sersté‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.
'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté.No longer availableDim. Hoogte 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#412Heike DaviesPeriod: 1976 - ....“Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.
"Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.No longer availableDim. h 150 x b 130 cmEstimate: € 400 / 600 -
#252‘Lamdschap met runderen en schapen’, olieverf op paneel. Getekend ‘Verboeckhoven’. Met op de rug een niet geverifieerde toewijzing aan Eugene Verboeckhoven.
'Landscape with Cattle and Sheep', oil on panel. Signed 'Verboeckhoven'. With an unverified attribution to Eugene Verboeckhoven on the back.No longer availableDim. 23/17 cmEstimate: € 200 / 300