#567Een lot van 5 glazen presse-papiers met luchtbellen abstracte figuren.
A lot of 5 glass paperweights with air bubbles and abstract figures.No longer availableDim. h 9.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87Val Saint LambertEen kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, onderaan gemerkt.
A crystal coupe, green colored throughout, marked at the bottom.No longer availableDim. h 10.5 x Ø 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#139Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.
#269Royal Worcester PorcelainEen lot van 12 porseleinen sierborden, versierd met seizoenstaferelen. Gemerkt Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.
A set of 12 porcelain decorative plates, adorned with seasonal scenes. Marked Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 75 -
#286Twee goudkleurige boudoirstoeltjes. Met cannage zit en rode kussens. Met een beetje schade aan de geweven rug van één stoel.
Two gold-colored boudoir chairs. With caned seats and red cushions. Some damage to the woven back of one chair.No longer availableDim. Zithoogte 50 & 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#14318 Kleine zilveren lepeltjes in etui. Twee verschillende formaten. De grootste zijn gemerkt 800 en de kleine 835. Met een gezamenlijk brutogewicht van 410 gram.
#570Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.
Four diverse copper bracelets. African work.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#421Een antiek Indisch tempelbeeld met resten van polychromie.
An antique Indian temple sculpture with traces of polychromy.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#339Annette HimstedtEen verzamelpop van Annette Himstedt. In originele doos.
A collectible doll by Annette Himstedt. In original box.No longer availableDim. Hoogte 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#510Een lot diverse Afrikaanse armbanden van hout, bamboe, email e.a.
A lot of various African bracelets made of wood, bamboo, enamel, etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#440Een 18 kt witgouden art deco hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van+- 0,30 ct. en pareltjes.
An 18 kt white gold art deco pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. and pearls.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 200 / 300