#233Een monochroom aardewerken zeilboot. Art-Deco.
A monochrome earthenware sailboat. Art Deco.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#458Een retro staanlamp, chromen voet en kunststof bolkap.
#332Pierre AlechinskyPeriod: °1927“Au même”, een tekening, potlood op papier, met opschrift in inkt: Pour Daniel Lepicard de son amie gâteuse J.M. Gesigneerd Alechinsky.
"Au même", a drawing, pencil on paper, with inscription in ink: For Daniel Lepicard from his doting friend J.M. Signed Alechinsky.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 200 / 300 -
#297Capo di MonteEen lot van 2 beelden gemerkt Capodimonte met religieus thema bestaande uit een groep met 5 engeltjes en de heilige familie, een bloem van Jozef met schade.
#41Een tafellamp van zamak met een verliefd koppel. Naar A. Moreau.
#447Een paar Chinese vazen met een polychrome voorstelling van lange lijzen. Achteraan met een tekst.
A pair of Chinese vases with a polychrome depiction of dragons. Inscribed with text on the back.No longer availableDim. H.33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#343Een paar albasten lampenvoeten in Lodewijk XIV-stijl.
A pair of alabaster table lamp bases in the Louis XIV style.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 100