#678
Een bronzen art-deco vrouwenprofiel op marmeren voet.
A bronze art-deco women's profile on a marble base. -
#327
Een meerkleurige porseleinen milieu-de-table in porselein met florale decoraties. De schaal heeft een haarlijnscheurtje.
A multi-colored porcelain milieu-de-table with floral decorations. The dish has a hairline crack. -
#470
#387
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts. -
#297Meopta, Zenit
A lot of 2 analog cameras consisting of a Meopta Flexaret IV Twin Lens and a Zenit-E with Helios 44-2 lens.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#81
#172Anne Rutten
“Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#47
Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
A pair of crystal glass decanters cut with mills and boats in the design. -
#392Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O.L.V. Toren” & “St-Paulus (poort)”. Een lot van 2 etsen op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
#234Werner Labarque
“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#292
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Verfschade bovenaan.
"Howe view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Paint damage at the top.