#262Guerin KellerEen meerkleurig porseleinen vide-poche, craquelé met divers mythische figuren in het decor. Onderaan gemerkt “GK”.
A multicolored porcelain vide-poche, crackled with various mythological figures in the decoration. Marked "GK" at the bottom.No longer availableDim. 9 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#225Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
A large tapestry depicting a medieval hunting scene.No longer availableDim. 200 x 202 cmEstimate: € 150 / 200 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen.
A pair of 18 karat white gold earrings.No longer availableDim. 1,63 gEstimate: € 100 / 150 -
#418Emaux de LouvièreEen crackleware Art Nouveau vaas met een vrouwenfiguur en florale toetsen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A crackleware Art Nouveau vase featuring a female figure and floral accents. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 21,5 x Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#23Lui“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
"LUI". A lot of 6 vintage French erotic monthly magazines. Year 1965-1970.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#265Een vergulde spiegel met rijkelijk versierde barokke lijst, hout en gips, Europa, 19de eeuw.
#113Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#141Een gepatineerd bronzen schrijfstel en inktpot met beeld van een tijger op rotsen, en bijgevoegde schrijfpen.
A patinated bronze writing set inkwell with a tiger on rocks, including a writing pen.No longer availableDim. 14 x 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#278Milieu de table van gegoten glas.
Centerpiece of cast glass.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100