#509Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
A mythical ancestor figure or "hampatong" made of carved wood. Depicts a woman with a protruding tongue breastfeeding a child. Borneo, early 20th century.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#94Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978“Zelfportret in Cel 212 te Antwerpen, 30/10/1945”. Potlood op grijs papier, gesigneerd. Van Immerseel werd ter dood veroordeeld wegens collaboratie, als lid van het Vlaams Legioen.
#204André De Man“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“River view with village landscape”. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#696Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#503Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.
#684Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.
Two African ceramic heads.No longer availableDim. h28cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
A set of 6 solid oak chairs, including 2 armchairs, with red faux leather seats.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#95Een vergulde bronzen III luchter met 3 lichtpunten. Eind XIXde eeuw.
A Napoleon III bronze-gilt chandelier with 3 lights. Late 19th century.No longer availableDim. 57 x 50cmEstimate: € 120 / 180 -
#162Jacob AkkersdykPeriod: 1815 - 1862“Op de uitkijk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op metalen plaatje, gesigneerd J. Akkersdyk.
"On the lookout", a 19th-century painting, oil on metal plate, signed J. Akkersdyk.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 250 / 350