#532Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met veelkleurige decors. XXe eeuw, allemaal gemerkt aan de onderkant.
#101Een Chinees antiek bronzen inktpotje in de vorm van een mannetje op een os. Vroeg 19e eeuw.
A Chinese antique bronze inkwell in the shape of a man on an ox. Early 19th century.No longer availableDim. 9 x 10 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.
"Largo". A glass vase, Rozendaal around 1930, Maastricht.No longer availableDim. 34 x Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#577StarluxEen lot van 15 loden Napoleontische soldaatjes, bestaande uit 13 Cavaleristen en 2 Infanteristen. Gemerkt Starlux.
A lot of 15 lead Napoleonic soldiers, consisting of 13 cavalrymen and 2 infantrymen. Marked Starlux.No longer availableDim. 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#393Een lot van 7 HC & SC strips medio ‘50-60. Diverse titels; Red Ryder, Blondie en Blinkie, Judi, etc.
A lot of 7 hardcover and softcover comics from the mid '50s to '60s. Various titles; Red Ryder, Blondie and Blinkie, Judi, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#165GamFratesi Gubi“Masculo”. Een lot van 4 design armstoelen met lederen zitting en zwart metalen frame op sledepoten. Ontwerp door GamFratesi voor Gubi.
"Masculo". A lot of 4 design armchairs with leather seat and black metal frame on sled legs. Designed by GamFratesi for Gubi.No longer availableDim. 74 x 69 x 62 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#60Een 18 kt wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and rose gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 750 / 850 -
#513Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#47Een paar kristalglazen karaffen met molens en boten geslepen in het decor.
"The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.No longer availableDim. H: 48 cmEstimate: € 120 / 200