#628Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.
A black Satsuma bowl, with gilded details, and traditional figures, marked at the bottom.No longer availableDim. h 15, Ø 30,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#382Henri MatisseEen lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit.No longer availableDim. 70 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#469“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#59“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#210Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 400 / 500 -
#206Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
A lot of 7 vintage chrome tubular frame armchairs with leather seats. In the style of model MG5 by Mart Stam & Marcel Breuer for Matteo Grassi.No longer availableDim. 79 x 54 x 52 cmEstimate: € 550 / 750 -
#92Barbazza“Hoevetafereel met 3 figuren”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Barbazza. Naar de oudheid.
"Farm scene with 3 figures", a painting, oil on panel, signed by Barbazza. Inspired by antiquity.No longer availableDim. 30 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#404Oekraïens icoon met moeder en kind. Refererende naar de relieken van Ponchaev. 19de eeuws.
Ukrainian icon depicting mother and child. Referring to the relics of Ponchaev. 19th century.No longer availableDim. 28,5 x 21 cmEstimate: € 100 / 120