#410Een gouden munt uit Luxemburg. 20 LUF, 1964 “Troonsbestijging Groothertog Jan”. Au 900/1000 6,45 g
A gold coin from Luxembourg. 20 LUF, 1964 "Accession Grand Duke Jean". Au 900/1000 6.45 gNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#668Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
#530Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#545Twee penningen ter gelegenheid van de Tentoonstelling “Het Dier op Munten en Medailles” te Brussel en te Antwerpen in 1973. Naar een munt van de Nerviërs uit de eerste eeuw AD. De éne Au 750/1000 (18 kt) 10 g, de andere Ag 950/1000 7,2 g.
Two commemorative medals from the Exhibition "Animals on Coins and Medals" in Brussels and Antwerp in 1973. Based on a coin from the Nervii tribe from the 1st century AD. One is made of Au 750/1000 (18 kt) 10 g, the other of Ag 950/1000 7.2 g.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#570Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1900, Au 916,7/1000 7,99 g.
#476IsfahanEen Perzisch handgeknoopt tapijt met floraal decor.
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#67Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408“Scènes de la vie des peintres, Flamande et Hollandaise par Madou”, 1842. Een boek met vele etsen naar gekende werken. Vochtschade.
"Scenes from the Life of Flemish and Dutch Painters by Madou", 1842. A book with numerous etchings after well-known works. Water damage.No longer availableDim. 61 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
"Mercury". A bronze statue on a marble base, signed at the bottom. Inspired by a work of Jean Bologne. Delicate casting.No longer availableDim. 57 cmEstimate: € 450 / 550