#388Een Vlaamse 17de eeuwse schijfkandelaar.
#417Mon van GenechtenPeriod: 1903-1974“Oude Man”. Een tekening, gegraveerd op paneel. Bijgevoegd boek “Mon van Genechten, Vlaming en Chinees kunstenaar, Fang Hsi Sheng” door Lorry Swerts”
#210Een 18 kt witgouden hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 kt white gold heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.25 ct in total.No longer availableDim. 2,11 gEstimate: € 650 / 750 -
#441Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend het levensverhaal van Boeddha.
#645Een lot van 28 munten uit Bondsrepubliek Duitsland. 2 x 2 Mark, 20 x 5 Mark, 6 x 10 Mark. 1966-1975, CuNi, behalve herdenkingsmunt Fontane Ag 625/1000.
A lot of 28 coins from the Federal Republic of Germany. 2 x 2 Mark, 20 x 5 Mark, 6 x 10 Mark. 1966-1975, CuNi, except Fontane commemorative coin Ag 625/1000.No longer availableEstimate: € 55 / 70 -
#259Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
A rectangular mirror in cut glass with a polychrome wooden carved frame with gilded details.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 100 / 150 -
#477Een tienzijdig koperen hanglantaarn met groen glas.
A ten-sided copper hanging lantern with green glass.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#571Ethan AllenEen paarsgeschilderd sideboard model ‘Radius’ - Genummerd 12 9401 222 - 120695.
A purple-painted sideboard model 'Radius' - Numbered 12 9401 222 - 120695.No longer availableDim. 137 x 40 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Een gebeeldhouwd verguld Chinees houten reliëf met talrijke personages in race decor.
#633Een Chinees houten gesculpteerd bruidskoffertje.
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric design.No longer availableDim. 205 x 130 cmEstimate: € 60 / 90