#391Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#65Een lot van 58 Bollywood lp’s + 2 singles, vele klassiekers hoofdzakelijk van 1980 tot 1990. Naam geschreven op bijna elke hoes.
A lot of 58 Bollywood LPs + 2 singles, many classics mainly from 1980 to 1990. Name written on almost every sleeve.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#586Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#674Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#265Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 450 / 550 -
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
A large Venetian glass chandelier with 8 light points, needs to be rewired, 1 large leaf is damaged, the lower bell as well as a damage in the center (not visible).No longer availableDim. h 90 x Ø 105 cmEstimate: € 100 / 150