#573Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#416Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.
A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.No longer availableDim. 51 x 54 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#350T. Walker & SonEen antieke messingen taffrail log spinner. Gemerkt “T. Walker & Son, Birmingham England”.
An antique brass taffrail log spinner. Marked "T. Walker & Son, Birmingham England".No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#329Een spiegel met vergulde lijst, kleine delen manco.
A mirror with gilded frame, small parts missing.No longer availableDim. 96 x 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Een lot massief zilver, bestaande uit een soeplepel, 4 dessertvorken en 4 lepels in bijbehorende koffer. Gemerkt 800‰.
A lot of solid silver items, including a soup ladle, 4 dessert forks, and 4 spoons in a matching case. Marked 800‰.No longer availableDim. 800‰ - 475gEstimate: € 200 / 250 -
#691Een paar geslepen kristalglazen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 40 / 60