Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,91 ct. EVVS2

An 18k yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.91 ct. EVVS2
Dim. 5,60 g
SKU: 2210240110.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 1000 / 1200

  • #251

    Een Zuid-Franse aardewerken kruik met zonnemedaillon en gedateerd 1904.

    A South-French earthenware jug with a sun medallion and dated 1904.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #528
    Dresden

    A lot of 5 vintage Dresden porcelain figurines. Marked at the bottom.
    Dim. 21 & ... & 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #148

    Een 18e eeuws Engels marinegeweer, getransformeerd van vuursteen naar percussie.

    An 18th century English naval gun, transformed from flintlock to percussion.
    Dim. l 100 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #80

    Een 14 kt witgouden armband bezet met briljanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een in brolet geslepen aquamarijn van +- ct.

    A 14 kt white gold bracelet set with heart-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. and a round-cut aquamarine of approximately ____ ct.
    Dim. 10 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #573

    Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.

    A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
    Estimate: € 180 / 240
  • #416

    Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.

    A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.
    Dim. 51 x 54 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #246
    Vibia

    Een vintage goudkleurige staande lamp. In de hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.

    A vintage gold-colored floor lamp. Adjustable in height, marked "Vibia".
    Dim. 120cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #350
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #444

    “La violiniste blue”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat en met droogstempel gesigneerd.

    "The blue violinist". A lithograph on paper. Signed within the plate at the bottom and embossed with a dry stamp.
    Dim. 36 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #329

    Een spiegel met vergulde lijst, kleine delen manco.

    A mirror with gilded frame, small parts missing.
    Dim. 96 x 56 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #111

    Een lot massief zilver, bestaande uit een soeplepel, 4 dessertvorken en 4 lepels in bijbehorende koffer. Gemerkt 800‰.

    A lot of solid silver items, including a soup ladle, 4 dessert forks, and 4 spoons in a matching case. Marked 800‰.
    Dim. 800‰ - 475g
    Estimate: € 200 / 250
  • #691

    Een paar geslepen kristalglazen karaffen.

    A pair of cut crystal decanters.
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00