Other lots in this auction
-
#164Michail Nikolaevic YakovlevPeriod: 1880-1942
“Bloemstilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Bovenaan gesigneerd “Michel Jakovlev” en gedateerd 25.V.1924, onderaan monogram.
"Flower still life". A painting, watercolor on paper. Signed "Michel Jakovlev" at the top and dated 25.V.1924, with a monogram at the bottom. -
#210
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.60 ct. -
#144Edmond DoumontPeriod: 1879 - 1954
“Oma en Opa”, een set van 2 schilderijen van een koppel, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd
-
#374
“Putti in naspeling van Griekse tragedie”. Een print op doek als wandpaneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1907.
"Putti in emulation of Greek tragedy". A print on canvas as a wall panel. Signed and dated 1907 at the bottom. -
#190
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.Place a bid ›Dim. 2,16 g -
#382Henri Matisse
Een lot van 2 offset-prints naar Henri Matisse, naakte dame met fruit en waterdraagster met fruit.
A lot of 2 offset prints after Henri Matisse, nude lady with fruit and water carrier with fruit. -
#161Eugène MariotonPeriod: 1854 - 1933
“De verleidingsdans”, een bronzen groep met 3 naakten op een marmeren sokkel. Gesigneerd E. Marioton.
"The Seduction Dance," a bronze group of 3 nudes on a marble pedestal. Signed E. Marioton. -
#264
“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in bergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly. -
#607
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces. -
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#214Emile LammersPeriod: 1940 - 2000
“Hoevelandschap met kar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Farm landscape with cart.” Oil on canvas. Signed.Place a bid ›Dim. 75 x 115 cm -
#2
“Erotisch miniatuur”. Een schilderijtje, gemengde techniek op papier. Eind 18e, vroeg 19e eeuw.
"Erotic miniature." A painting, mixed media on paper. Late 18th, early 19th century.