#292M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#517Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali“Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.
#321MuranoEen vintage langwerpige glaspasta schaal in Muranoglas, groen en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage elongated glass paste bowl in Murano glass, colored green and burgundy throughout.No longer availableDim. 19 x 58 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452Guillaume CorneillePeriod: 1922-2010)“Liggende naakten”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, gedateerd ‘80 en genummerd 249/300.
"Reclining nudes". A lithograph on paper, signed at the bottom outside the plate, dated '80 and numbered 249/300.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 100 / 200 -
#378Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#553Een lot van 34 munten uit Oostenrijk. van 1929 tot 1975. Daarvan 12 stuks 50 Schilling Ag. 640/1000 20 g.
A lot of 34 coins from Austria, ranging from 1929 to 1975. Including 12 pieces of 50 Schilling Ag. 640/1000 20 g.No longer availableEstimate: € 170 / 200 -
#458Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#234Een rechthoekige spiegel in geslepen glas in een polychroom houten gesculpteerde omlijsting met vergulde details.
A rectangular mirror in cut glass with a polychrome wooden sculpted frame with gilded details.No longer availableDim. 73 x 63 cmEstimate: € 80 / 120