Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,79 ct. DEVVS1

An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.79 ct. DEVVS1
Dim. 8,27 g
SKU: 2210240200.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 3400 / 3600

  • #64
    Elisabeth Ven
    Period: °1935

    “Bloemenstilleven met rozen en koperen pot met figuren.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flower still life with roses and copper pot with figures." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 53 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #231

    Een zeldzame Vlaamse doofpot in aardewerk en rood geglazuurd, 17de eeuw.

    A rare Flemish earthenware and red glazed chamber pot, 17th century.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #216
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 125 x 42 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #456
    Meshed

    Een Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration.
    Dim. 113 x 81 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #602
    Jos Hendrickx
    Period: 1906 - 1971

    “Staand naakt”, houtskool op board, gemonogrammeerd JH.

    "Standing nude", charcoal on board, monogrammed JH.
    Dim. 103 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #632
    Anton Pieck
    Period: 1895-1987

    “Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.

    "Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #90

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.25 ct.
    Dim. 7,96 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #254

    “Aanbidding van de Wijzen”. Een vintage geweven doek naar het werk van P.P. Rubens.

    "Adoration of the Magi." A vintage woven cloth after the work of P.P. Rubens.
    Dim. 103 x 67,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #319
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Antwerps havenzicht bij valavond.” Olieverf op board, gesigneerd.

    "Antwerp harbor view at dusk." Oil on board, signed.
    Dim. 68 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #393

    Een lot van 43 munten uit Vaticaanstad en Italië. Vaticaanstad, 3 hoesjes 1000 Lire, 1978 Johannes-Paulus I, Ag 835/1000 14,6 g. 500 l. 1963 Sede Vacante Ag 835/1000 11 g, Jaarset 1979, 6 munten. 500 L. 1959 (Ag), 1964, 100 L. 1959, 1964, 50 L. 1959, 1964. 20 L. 1959, 1964, 10 L. 1959, 1964, 5 L. 1936, 1952, 1959, 1964, 2 L. 1867 (Ag 835/1000), 1959-1964, 1 L. 1959, 1964. Italië, 500 L. 1959, 1961 (Jubileum), 100 L. 1959 R, 50 L. 1959 R, 20 L. 1957, 10 L. 1953, 5 L. 1929 (Ag), 1952, 1 L. 1910, 1(..)

    A lot of 43 coins from Vatican City and Italy. Vatican City: 3 coins 1000 Lire, 1978 John Paul I, Ag 835/1000 14.6 g. 500 Lire 1963 Sede Vacante Ag 835/1000 11 g, Year set 1979, 6 coins. Italy: 500 Lire 1959, 1961 (Jubilee), 100 Lire 1959 R, 50 Lire 1959 R, 20 Lire 1957, 10 Lire 1953, 5 Lire 1929 (Ag), 1952, 1 Lira 1910, 1948. 20 centesimi 1863 (Ag), 1894, 1918, 1922, 1940, 10 centesimi 1833, 1867 T, 5 centesimi 1915, 1921, 2 centesimi 1862 N, 1897, 1 centesimo 1822 V, 1850 M, 1861 M.
    Estimate: € 100 / 140
  • #624

    “Gestileerd onderlichaam”. Een schilderij, gouache op papier.

    "Stylized lower body." A painting, gouache on paper.
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00