#124Gust DierikxPeriod: 1924 - 2019“Platbodem op de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx.
#451Een 18e eeuws Boeddhistisch kleitablet voorstellend Boeddha.
#312Rechthoekige spiegel met mahoniehouten lijst. Engeland, XIXde eeuw.
#371F. SanchezEen vintage geglazuurd keramische schaal, gesigneerd F. Sanchez.
#284Hans ErniPeriod: 1909 - 2015“Naakt met paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.
"Nude with horse", a color lithograph, signed outside the plate.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#381Christofle ParisEen set van 7 verzilverde dessertvorken in originele doos.
#374Een religieus bas-reliëf in gips, vertoont lichte scheurtjes en een klein stukje manco onderaan.
A religious plaster low relief, showing slight cracks and a small missing piece at the bottom.No longer availableDim. 84 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#580Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1/2 Pound 1892, Au 916,7/1000 3,99 g.
A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1/2 Pound 1892, Au 916.7/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#100Een 18 kt geelgouden geweven schakelarmband.
#97Een Frans vuursteenpistool omgebouwd naar percussie. 2de helft van de 18e eeuw.
A French flintlock pistol converted to percussion. Second half of the 18th century.No longer availableDim. l 23 cmEstimate: € 150 / 200 -
#549Een Perzisch handgeknoopt tapijt met rood en oker in het decor.
A Persian hand-knotted carpet with red and ochre in the design.No longer availableDim. 210 x 136 cmEstimate: € 60 / 80 -
#81Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
A bronze statue of a Cupid on a globe.No longer availableDim. 42,5 cmEstimate: € 120 / 180