#322Een lot van 5 oude ingekleurde etsen met de afbeeldingen van vogels.
#213Een tempeliers/vrijmetselaarszwaard met opschrift Nights Of Columbus.
A Templar/Freemason sword with the inscription Nights Of Columbus.No longer availableDim. l 95 cmEstimate: € 180 / 220 -
#265Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliants with a total weight of approximately 0.20 ct. and sapphires with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 1,97 gEstimate: € 450 / 550 -
#121Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#19“Heuvelvallei met meer.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Scheur in het doek, midden rechts.
"Hill valley with lake." Oil on canvas. Illegibly signed. Tear in the canvas, middle right.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#300Een 18 kt geelgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold flower-shaped ring set with diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total and sapphires weighing approximately 0.30 ct. in total.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#243DIAZ“Twee paarden”. Een Art Deco keramieken craquelé beeldje. Onderaan gesigneerd. Beschreven in het boek “Craquelés” - Les animaux en céramique 1920-1940
"Two horses". An Art Deco crackle-glazed ceramic sculpture. Signed at the bottom. Described in the book "Craquelés" - Ceramic animals 1920-1940.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#439Paul van Hoeydonck“De Hand”. Een serigrafie op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 59/100 en gedateerd ‘75. Bijgevoegd boek “Paul van Hoeydonck” door Willy van den Bussche.
"The Hand". A silkscreen print on paper, signed at the bottom, numbered 59/100 and dated '75. Includes the book "Paul van Hoeydonck" by Willy van den Bussche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150