#355Lot van 12 geldstukken, Albert I & Gent, Duitse bezetting. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, alle Cu. 25 c & 10 c, beide Gent, karton.
Lot of 12 coins, Albert I & Ghent, German occupation. 50 c, 1918, Zn, 25 c, 1917 Zn, 10 c 1915, 1917 Zn, 5 c, 1916, Zn. 2 Bef 1915, 1 Bef 1915, 50 c 1915, 5 Bef 1917 & 1918, all Cu. 25 c & 10 c, both Ghent, cardboard.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#46Een antieke eikenhouten ladder met 9 treden.
An antique oak ladder with 9 steps.No longer availableDim. h 232 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
"Corsair flying bastard bentwing," a scale model of an aircraft in metal.No longer availableDim. 15 x 59 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een stoomgebogen kapstok in de stijl van Thonet.
#541Een lantaarn in massief messing met geslepen glas.
#473Een gouden munt. Suid Afrikaansche Republiek, 1 Pond Kruger 1897. Au 916,7/1000 8 g.
A gold coin. South African Republic, 1 Pond Kruger 1897. Au 916.7/1000 8 g.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#414Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926 - 2006“Te paard”, een lithografie in kleur, gesigneerd in potlood buiten de plaat Jef Van Tuerenhout.
"On horseback", a color lithograph, signed in pencil outside the plate by Jef Van Tuerenhout.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9A. Frank“Paard en Toren - Tweede Staat.” Ets & Aquatint op papier. Genummerd 4/4. Gesigneerd buiten de plaat.
"Horse and Tower - Second State." Etching & Aquatint on paper. Numbered 4/4. Signed outside the plate.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, monogrammed JVP.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 200 / 300