#241Fontinelle“Dame met hert”, een art deco beeld in groen geglazuurd keramiek, onderaan gemerkt Fontinelle. Schilferschade aan de rand onderaan.
"Lady with deer," an Art Deco statue in green glazed ceramic, marked Fontinelle at the bottom. Some chipping damage on the edge at the bottom.No longer availableDim. 24 x 41 x 7 cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een houten salontafel met glazen blad bovenop gevlochten rieten middenstuk en fijn houtsnijwerk met klauwpoten.
A wooden coffee table with a glass top, caned center, and delicate wood carving with claw feet.No longer availableDim. 51 x 54 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#63Een antieke stropersklem met opschrift Oneida Victor, made in U.S.A.
An antique animal trap with the inscription Oneida Victor, made in U.S.A.No longer availableDim. 20 x 7 x 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een Chinees houten juwelenkistje met jade ingelegd.
A Chinese wooden jewelry box inlaid with jade.No longer availableDim. 8 x 17 x 10 cmEstimate: € 60 / 80 -
#153“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#165Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
#369Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal” en “Vleeshuisstraat”, een lot van 2 etsen, buiten de plaat gesigneerd en genummerd 53/100 en 6/50.
"Cathedral" and "Vleeshuisstraat", a lot of 2 etchings, signed and numbered outside the plate, 53/100 and 6/50.No longer availableDim. 26.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586Een klein Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#566Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric decoration.No longer availableDim. 166 x 95 cmEstimate: € 80 / 120