Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,33 ct.

An 18k yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.33 ct.
SKU: 1612250265.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #265
Estimate: € 600 / 700

  • #62
    Leo Bunnens
    Period: 1871-1960

    ‘Karakterkop’, olieverf op paneel. Getekend Leo Bunnens.

    'Character face', oil on panel. Signed Leo Bunnens.
    Dim. 35/47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een lot van 3 replica officierssabels naar de 19de eeuw.

    A lot of 3 replica officer swords from the 19th century.
    Dim. Lengte 104 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #157

    “De Zwarte Ruiter.” Abstract, Litho met droogstempel. Niet gesigneerd. Ontwerp Salvador Dali, met droogstempel.

    "The Black Rider." Abstract, lithograph with dry stamp. Not signed. Design Salvador Dali, whit dry stamp.
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #273

    Een vintage mechanische cognac verwarmer/schenker, messing op houten voet.

    A vintage mechanical cognac warmer/pourer, brass on wooden base.
    Dim. 34 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #230

    Een rose koortketting met hanger van zilver 925 ‰ en 18 kt geelgoud bezet met een rookkwarts cabochon. Gemerkt.

    A pink gold necklace with a pendant of silver 925 ‰ and 18 kt yellow gold set with a cabochon smoky quartz. Marked.
    Dim. hanger: 5,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #21
    West Germany

    Twee vintage West-Germany vazen. Gemerkt: Foreign 239, hoogte 30 en 529, hoogte 38. De grootste vaas heeft enkele haarlijnen.

    Two vintage West-Germany vases. Marked: Foreign 239, height 30 and 529, height 38. The larger vase has some hairline cracks.
    Dim. Hoogte 30 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #135
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Estimate: € 200 / 300
  • #153

    Een paar bronzen leeuwen op marmeren sokkel.

    A pair of bronze lions on a marble base.
    Dim. 16 x 32 x 11 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #151

    Een bronzen ballerina met tule rok, naar Degas.

    A bronze ballerina with a tulle skirt, after Degas.
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #71
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kristallen vaas, groen onderaan. Gemerkt P.U., gesigneerd.

    A cut crystal vase, green at the bottom. Marked P.U., signed.
    Dim. h 26,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #154

    ‘Drinkebroeder’, olieverf op paneel. Niet getekend.

    'Drinkebroeder', oil on panel. Not signed.
    Dim. 22/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #272

    ‘Maja desnuda met bloemenvaas’, olieverf op doek. Een naïeve kopie naar het werk van Francisco Goya.

    'Maja naked with flower vase', oil on canvas. A naive copy of the work by Francisco Goya.
    Dim. 80/85 cm
    Estimate: € 50 / 70

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00