#628
Een zwarte Satsuma kom, met vergulde details, en traditionele figuren, onderaan gemerkt.
#351Steiff, Germany
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed. -
#337
Een laat 19de eeuws postzegelalbum met indexering en sjablonen. Gedeeltelijk ingevuld met postzegels. En een omslag met losse zegels.
#210
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
#143Hergé
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
#347
#241Val Saint Lambert
#462
#284
“L’escalier”, een kleurenlitho op papier, gesigneerd Wouters? en genummerd 44/99.
"The staircase", a color lithograph on paper, signed Wouters? and numbered 44/99.