Other lots in this auction
-
#124Een lot herdrukken van antieke gravures. O.m. naar Rubens, Durer, Jan Breugel, Saedeleer, Van Spaendonck, Linnig, Schut, Degas enz. Vaak uitgaven van het Museum Plantijn.
,No longer availableDim. div.Estimate: € 180 / 220 -
#100Moritz GottschalkEen groot drievoudig poppenhuis met vele toebehoren, van oude poppetjes tot meubeltjes en vele kleine accessoires. Omstreeks 1900. Enkele meubeltjes zijn iets recenter van makelij.
A large triple dollhouse with many accessories, from old dolls to furniture and numerous small items. Circa 1900. Some furniture items are more recent in origin.No longer availableDim. 52 x 163 x 62 cmEstimate: € 2400 / 3500 -
#164Hilaire VanbiervlietPeriod: 1891 - 1982“Landschap met dorp”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Hil. Vanbiervliet.
"Landscape with village", a painting, oil on canvas, signed Hil. Vanbiervliet.No longer availableDim. 60 x 50Estimate: € 200 / 250 -
#408Een lot van 2 antieke geglazuurd aardewerken kannen, de ene blauw met bladeren in het decor, de andere blauw-groen. Beide met randschade en beschadigd glazuur.
A lot of 2 antique glazed earthenware jugs, one blue with leaf decorations, the other blue-green. Both with edge damage and damaged glaze.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Lot van 2 Boomse vazen. De grootste vaas is ontworpen door Paul Heller. De kleinste vaas is voorzien van een organisch roze lijnmotief.
Lot of 2 Boomse vases. The largest vase is designed by Paul Heller. The smallest vase features an organic pink line motif.No longer availableDim. hoogte 18 cmEstimate: € 40 / 45 -
#32“Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. De Freyennes.
"Still life with flower vase," a painting, oil on canvas, signed E. De Freyennes.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#190Een platina ring bezet met een centrale briljant van +- 0,90 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
A platinum ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.90 ct. and two sapphires with a total weight of approximately 0.80 ct.No longer availableDim. 9,46 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#580Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en een centrale smaragd van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.35 ct. and a central emerald of approximately 1 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 550 / 650 -
#170Edward VII 1908. Een gouden munt van 1 Sovereign. Au 917/1000.
Edward VII 1908. A gold coin of 1 Sovereign. Au 917/1000.No longer availableDim. 7.98 gEstimate: € 600 / 700 -
#205Een lot militair servies en bestekdeel bestaande uit: 12 platte borden, 6 diepe borden, 7 dessertborden en een theekannetje met beschadigd deksel van Mess Offrn, 1e Carabiniers Prins Boudewijn, een lot van 3 ovalen schalen met kanonnen van de artillerie grondverdediging, 2 pollepels en 2 sauslepels in verzilverd metaal van de Mess Offrn.
A lot of military tableware and cutlery including: 12 dinner plates, 6 soup bowls, 7 dessert plates, and a teapot with damaged lid from Mess Offrn, 1st Carabiniers Prince Baudouin, a lot of 3 oval dishes with artillery ground defense cannons, 2 ladles and 2 sauce ladles in silver-plated metal from Mess Offrn.No longer availableDim. l 39 cm (ovalen schaal)Estimate: € 80 / 120 -
#40Baume & Mercier GenèveEen 18 kt geelgouden vintage dameshorloge met lederen polsband.
An 18 kt yellow gold vintage ladies' watch with leather wristband.No longer availableDim. Bruto: 23,60 gEstimate: € 1600 / 800 -
#294“Stilleven met fruit”. Olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd
Still life with fruit. Oil painting on canvas. Signature illegible.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70


