#551Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#169Een 19e eeuws handbeschilderd kamerscherm met een landelijk tafereel en een ruiter te paard. Gerestaureerd op meerdere plaatsen.
A 19th-century hand-painted room divider with a rural scene and a horseback rider. Restored in multiple places.No longer availableDim. 182 x 138 cmEstimate: € 600 / 800 -
#338WiskemannEen art-deco koffie- en theeset in verzilverd metaal op dienblad, gemerkt Wiskemann.
An Art Deco coffee and tea set in silver-plated metal on a tray, marked Wiskemann.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Glashütte LimburgHollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970. 3 modules met randschade onderaan. 4 reservestukken met schade bovenaan (niet te zien wanneer geplaatst middenin)
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. 3 modules with minor damage at the bottom. 4 replacement pieces with damage at the top (not visible when placed in the middle column)No longer availableDim. h 47 x Ø 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#275Een lot van 2 zwart metalen draadmanden in kubusvorm.
#186Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#436Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
A pair of black lacquered metal side tables.No longer availableDim. 38 x 55 x 55 cmEstimate: € 60 / 90 -
#80Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten pear shape met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with pear-shaped diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400 / 500 -
#355Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.
#89Jean-Guy BeernaertPeriod: 1928 - 1999“Bosdreef”, een églomisé, olieverf op glas, gesigneerd J.G. Beernaert.
"Bosdreef", an églomisé, oil on glass, signed J.G. Beernaert.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#607Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.No longer availableEstimate: € 120 / 200