#585Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#122Gerard MoortgatPeriod: 1908 - 1992“Jean Joseph Van Der Elsken”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. Moortgat
"Jean Joseph Van Der Elsken," a painting, oil on canvas, signed G. Moortgat.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 160 / 240 -
#13Een lot van 22 vintage miniatuurauto’s van Geb. Van Lier Frères, geproduceerd onder de naam Paccha Produkten Halle, in originele verpakkingen, twintigste eeuw.
A lot of 22 vintage miniature car models by Geb. Van Lier Frères, produced under the name Paccha Produkten Halle, in original packaging, twentieth century.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#324“Langgevelhoeve”, een tekening, pastel op papier, rechts onder onleesbaar gesigneerd.
"Long façade farmhouse", a drawing, pastel on paper, signed illegibly in the bottom right corner.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#664Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
#602Joris HouwenPeriod: 1925-1998“Gestileerd naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Stylized nude." A painting, mixed media on panel. Signed and dated '57 at the bottom.No longer availableDim. 63 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#120Een 18 kt witgouden hanger in de vorm van een sleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold pendant in the shape of a key, set with diamonds totaling approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#232Jos StokbroeckxPeriod: 1898-1968“Vennelandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Marshland". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 68,5 x 78,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#312L Moens“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 60 / 90 -
#107Auguste Moreau“De kus van de engel”, een beeld van biscuit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
"The kiss of the angel", a bisque sculpture, signed on the base 'Auguste Moreau' and with a maker's mark at the bottom.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#66S.A. BoulangerEen vintage staande lamp, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger, met zijn originele kap.
A vintage floor lamp, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger, with its original shade.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 120 / 180