#528Een paar runderhorens op moderne metalen sokkel.
A pair of cow horns on a modern metal base.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#309Een vintage Hollywood Regency tafellamp met de voet in geborsteld staal en messing.
A vintage Hollywood Regency table lamp with a base in brushed steel and brass.No longer availableDim. h 65 x Ø 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#693Een antieke weegschaal in hout, marmer en messing, bijgevoegd 2 houten blobben met oude geijkte gewichten (1 kleinste gewichtje ontbreekt).
An antique scale in wood, marble, and brass, accompanied by 2 wooden pans with old calibrated weights (1 smallest weight is missing).No longer availableDim. 17 x 46 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#377Een lot van 4 beelden in Italiaans porselein bestaande uit 3 honden en een poes. 3 van de 4 zijn gemerkt.
A lot of 4 Italian porcelain figures including 3 dogs and a cat. 3 out of the 4 are marked.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#332“Lithographies Originales”, een spiegel in art-nouveau stijl naar Georges De Feure.
"Original Lithographs", a mirror in Art Nouveau style after Georges De Feure.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#155Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableDim. Ø 6,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#548Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
#675Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
An oval porcelain lidded vase with a polychrome decor of Long Elizas in a landscape. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70