#421Een lot van 2 dekselvazen in porselein met een Midden-Oosters floraal decor en wapenschilden met leeuwen.
#91Dupuis“Buck Danny”. Een lot van 11 Franstalige albums. Met oa; “Alerte Atomique 1967, Le mystere des avions fantomes, L’escadrille de la mort, Tigres Volants, etc. 1 met scheurschade.
"Buck Danny". A lot of 11 French-language albums. Including titles such as; "Atomic Alert 1967, The Mystery of the Phantom Planes, The Death Squadron, Flying Tigers, etc. 1 with tear damage.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#318Een antieke lollepot op plaat met houder.
An antique chamber pot on a stand.No longer availableDim. 17 x 47 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#475GhoumEen Ghoum, Iraans handgeknoopt tapijt.
A Ghoum, Iranian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 234 x 333 cmEstimate: € 300 / 600 -
#113Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.No longer availableDim. 25.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#685Holmegaard, DenemarkenEen rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
#639Boch La LouvièreEen paar plantenhouders gemerkt Boch. Met romantisch decor.
A pair of plant holders marked Boch. With romantic decoration.No longer availableDim. h 20, Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#584Een lot van 7 Victoriaans koperen tulband puddingvormen.
A lot of 7 Victorian copper tulip-shaped pudding molds.No longer availableDim. Ø 29,5 ... Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#353Val Saint LambertEen lot van 3 presse papiers, Val Saint Lambert, bestaande uit een ‘dubbele piramide, één groen in de massa gegleurd en één rood in de massa gekleurd met een monogram bovenaan. De groene en de rode hebben beide een minieme schilferschade.
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60