#386Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carvings.No longer availableDim. 41 x 80 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#52Een rechthoekige spiegel van deels blauwgepatineerd en met messing beslagen hout.
A rectangular mirror of partially blue-patinated and brass-inlaid wood.No longer availableDim. 99 x 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Een houten vierkante opium-salontafel.
#308Val Saint LambertEen zeszijdige, kristallen coupe met rood in de massa en geometrisch motief. Schilfer met herstelling onderaan de voet. Bijgevoegde spiegel als presentatieplaat.
A six-sided crystal coupe with red inclusions and a geometric motif. Flake with restoration at the bottom of the foot. Including a mirror as a presentation plate.No longer availableDim. 16 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een antieke massieve gesculpteerde houten wieg op leeuwenpoten.
An antique solid wood carved crib on lion feet.No longer availableDim. 195 x 136 x 56 cmEstimate: € 300 / 500 -
#611Een lot van 5 koperen sauspannen.
A lot of 5 copper saucepans.No longer availableDim. Ø 20 ... Ø 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#456Een grote bruin lederen juwelen doos met spiegel en vijf schuiven.
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#699Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate. Hand painted.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25