#679Val Saint LambertEen lot van 13 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit 12 onderzetters met de dierenriem en een kandelaar.
A lot of 13 pieces of Val Saint Lambert crystal, comprising 12 coasters with the zodiac signs and a candlestick.No longer availableDim. h 11 x l 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#484Jean-François Taelemans“Winters dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter village view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#568Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#3Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Mary, Joseph, and Christ in the manger, wax dolls with velvet clothing. Contemporary work. 2 minor repairs.No longer availableDim. 10-15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#307E Svalling EskilstunaEen lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
A lot of 3 foil fencing swords, marked "E. Svalling".No longer availableDim. 89 & 100 & 77 cmEstimate: € 60 / 90 -
#349Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
A case with twelve coffee spoons and sugar tongs made of silver-plated metal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#17Een lot van drie messing kandelaars in diverse stijlen en formaten. 19e eeuw.
A lot of three brass candlesticks in various styles and sizes. 19th century.No longer availableDim. h 17, 21,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#618Een lot van 2 Imari porseleinen borden met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. Begin 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain plates with multi-colored floral decor and scalloped edge. Early 20th century. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 31 & Ø 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291SamickEen banjoline van het gerenomeerde merk Samick.
A banjoline by the renowned brand Samick.No longer availableDim. l 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#173Frank Ligtelijn RaakPeriod: 1933-1996“D2046-22”. Een vintage design bureaulamp met smoked glazen bol op gechromeerde ring, arm en voet. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland.
"D2046-22". A vintage design desk lamp with smoked glass globe on chromed ring, arm, and base. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Glass manufacturing by Peill & Putzler, Germany.No longer availableDim. 53 cmEstimate: € 500 / 600