#464Alejandro Zaera Dynamobel“PAD Visitor chair”. Een lot van 10 zwartgelakt metalen conferentiestoelen met kunststof en gestoffeerde zitting.
"PAD Visitor chair". A lot of 10 black lacquered metal conference chairs with plastic and upholstered seating.No longer availableDim. 81 x 55 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#572Drie Japanse Imari borden.
#549Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
A lot of various art folders containing drawings, sketches, notes, memoirs, press releases, etc.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#258Capodimonte“Florence, Capodimonte”, een tafellamp ontworpen door Guiseppe Armani met een beeld van een naakte dame en 2 putti. Gesigneerd achteraan en draagt een naamplaatje.
"Florence, Capo Di Monte," a table lamp designed by Guiseppe Armani featuring a sculpture of a nude lady and 2 putti. Signed on the back and bears a nameplate.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#115Een messigen luchter met kristallen pendeloques en een bijpassende hallamp.
A brass chandelier with crystal pendeloques and a matching ceiling lamp.No longer availableDim. H: 70 cm en H: 40 cmEstimate: € 180 / 250 -
#155Een lot bronzen penningen. Belgie 19de eeuw. door Leopold Wiener, J. Leclercq en P. Hart. e.a.
A lot of bronze medals. Belgium 19th century. by Leopold Wiener, J. Leclercq, and P. Hart. and others.No longer availableDim. Ø 6,5 cmEstimate: € 350 / 450 -
#469“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#567Een groot lot Japans porselein waaronder: theepotten, koffiepotten, melkpotjes, suikerpotjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#314Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.
#12Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De Heilige Franciscus”, een ets, binnen en buiten de plaat gesigneerd door Joris Minne en genummerd 2/100.
"The Saint Francis", an etching, signed inside and outside the plate by Joris Minne and numbered 2/100.No longer availableDim. 25.5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120