#592Een armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemde bekleding.
#6Antieke secretaire met vitrine. Onderaan vier laden met messingen handvatten.
Antique secretary desk with display case. Four drawers with brass handles at the bottom.No longer availableDim. H 223, B 95, D 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#378Willy MeysmansPeriod: 1993‘Lopend vrouwelijk figuur’. Expressionistisch bronzen beeldje, gesigneerd Meysmans 1993.
'Walking female figure'. Expressionist bronze sculpture, signed Meysmans 1993.No longer availableDim. Hoogte 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#539Een grote Cassis Cornuta, beter bekend als de helmschelp.
#84Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962"Gamin de pêcheurs”, een kleurenets, gesigneerd in potlood buiten de plaat ‘K. Peiser alsook getiteld.
"Gamin de pêcheurs", a color etching, signed in pencil outside the plate 'K. Peiser' as well as titled.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#499Drie naaktstudies. Olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.
Three nude studies. Oil on panel. Indecipherably signed.No longer availableDim. 40/30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174‘Slapende keukenmeid’. Olieverf op paneel, in de stijl van de 19e eeuw. Draagt lakzegel op de rug.
'Sleeping kitchen maid'. Oil on panel, in the style of the 19th century. Bears wax seal on the back.No longer availableDim. 25/31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#168Een Hanwei hand and a half springsteel sword. Een functioneel zwaard in schede.
A Hanwei hand and a half spring steel sword. A functional sword in scabbard.No longer availableDim. l 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#425Een handgeknoot Perzisch tapijt.
#587Een antiek massief houten borduurwerk/weefgetouw.
An antique solid wood embroidery/loom frame.No longer availableDim. 107 x 108 x 38 cmEstimate: € 50 / 70