#217Een spiegel in vergulde kader gekroond met bloemenvaas.
A mirror in a gilded frame crowned with a floral vase.No longer availableDim. 114/66 cmEstimate: € 50 / 75 -
#131Volkstedt - RudolstadtPeriod: 1915 - 1934Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.
#221Een 18de eeuwse slingerklok, met slinger en één gewicht. Zonder kast.
An 18th-century pendulum clock, with pendulum and one weight. Without case.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417Herman MuysPeriod: 1944 - ....“Moon face”, een keramisch beeld, gesigneerd Herman Muys.
#209Antieke eiken koffer. Landelijke stijl, slot is manco.
Antique oak trunk. Country style, lock is missing.No longer availableDim. H 65, B 140, D 60 cmEstimate: € 75 / 100 -
#388Oud Boeddhabeeld van metaal.
Old Buddha statue made of metal.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 250 / 350 -
#3“Murex Ramosus”, een grote decoratieve zeeschelp.
"Murex Ramosus", a large decorative sea shell.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 15 / 25 -
#296Een eironde dekselvaas van porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen in een landschap. Onderaan gemerkt.
#498Een massief houten gesculpteerd beeld van een paard, polychroom, Aziatische oorsprong.
A solid wood carved sculpture of a horse, polychrome, of Asian origin.No longer availableDim. 70 x 60 x 15 cmEstimate: € 40 / 60