Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 0,30 ct. en twee briljantjes.

An 18 kt yellow gold ring set with a Colombian emerald of approximately 0.30 ct. and two brilliant-cut diamonds.
Dim. 1,76 g
SKU: 2904250360.
Category: Uncategorized.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #360
Estimate: € 350 / 450

  • #30

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.
    Dim. 3,73 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #372

    “Twee vrouwen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Picasso.

    "Two women." Etching. Signed outside the plate: Picasso.
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #197
    Charles Coypel

    “C’est la Tunique de mon fils, une bête cruelle la dévoré, une bête a devoré Joseph”. Dédié à Son Altesse Royalle Monseigneur le Duc d’Orléans Regent du Royaume. Fr. Poilly Scul. 9 nadrukken.

    "This is my son's tunic, a wild beast devoured it, a beast has devoured Joseph." Dedicated to His Royal Highness the Duke of Orleans, Regent of the Kingdom. Fr. Poilly Scul. 9 engravings.
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120

  • #56

    Een antieke massief eikenhouten kast met één deur en één lade.

    An antique solid oak cabinet with one door and one drawer.
    Dim. 108 x 76 x 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #433

    Bronzen beeld van een zittende Japanse krijger. Eerste helft 20e eeuw.

    Bronze statue of a seated Japanese warrior. First half of the 20th century.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #525

    Een paar girandoles van kristal en koper in Régencestijl.

    A pair of crystal and copper girandoles in the Régence style.
    Dim. Hoogte 64 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459
    Salvador Dali
    Period: 1969

    Kleurenlitho gedrukt in de Draeger werkplaats. Gesigneerd met de droge stempel van Dali. Nr 1513 van 1700 exemplaren, genummerd in potlood. Gemaakt in opdracht van SNCF.

    Color lithograph printed in the Draeger workshop. Signed with Dali's embossed dry stamp. Number 1513 of 1700 copies, numbered in pencil. Commissioned by SNCF.
    Dim. 53.5/37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #136

    Een 19e eeuws Frans massief houten bureautje met 5 laden.

    A 19th-century French solid wood desk with 5 drawers.
    Dim. 110 x 93 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #141

    Een antiek mahoniehouten schrijftafeltje met lederen blad, in diverse posities verstelbaar.

    An antique mahogany writing desk with leather top, adjustable in various positions.
    Dim. 15 x 51 x 58 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #600

    Een antiek zilveren zakhorloge, Zwitsers gemerkt met 3 beren (na 1887). Niet werkend.

    An antique silver pocket watch, Swiss marked with 3 bears (after 1887). Not working.
    Dim. 4.5 x 3 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #37
    Christofle

    Een verzilverde art nouveau vaas, gemerkt Christofle.

    A silver-plated Art Nouveau vase, marked Christofle.
    Dim. Hoogte 30.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #494
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #184
    Josse Impens
    Period: 1840-1905

    ‘De Roker’. Olieverf op doek. Getekend; J. Impens. Hij studeerde in Brussel aan de Académie Royale des Beaux-Arts, waar Jean-François Portaels een van zijn leermeesters was. Portaels was een vooraanstaand schilder van genretaferelen en de grondlegger van de Belgische oriëntalistische school.

    'The Smoker'. Oil on canvas. Signed; J. Impens. He studied in Brussels at the Royal Academy of Fine Arts, where Jean-François Portaels was one of his teachers. Portaels was a prominent painter of genre scenes and the founder of the Belgian Orientalist school.
    Dim. 35.5/28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177
    Delheid

    Een zilveren suikertang, gemerkt Delheid, A800. 35 gram.

    A silver sugar tong, marked Delheid, A800. 35 grams.
    Dim. l 15 cm 800‰
    Estimate: € 30 / 40

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00