Een 18 kt geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,15 ct. en robijn vier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

Een 18 kt geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,15 ct. en robijn vier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with a diamond of approximately 0.15 ct. and four baguette rubies with a total weight of approximately 0.20 ct.
Dim. 4,19 g
SKU: 2904250340.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #340
Estimate: € 600 / 700

  • #401

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met een landschap in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with a landscape decoration.
    Dim. h 42.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #558
    Peill & Putzler

    Een vintage hanglamp, geslepen glas met florale motieven, Peill & Putzler. Gemerkt.

    A vintage pendant lamp, cut glass with floral motifs, Peill & Putzler. Marked.
    Dim. h 26 x Ø 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #364
    Stephan Balkenhol
    Period: 2008

    Portret. Houtsnede, originele ongebruikte drukplaat. Getekend Stephan Balkenhol, 2008.

    Portrait. Woodcut, original unused printing plate. Signed by Stephan Balkenhol, 2008.
    Dim. 39.5/40 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #309
    Frans Luyckx

    “Staand naakt”, een tekening, sanguine op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Standing nude", a drawing, sanguine on paper, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #42
    Val Saint-Lambert

    Vaas van geslepen kristal met geribd motief, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    Vase of cut crystal with ribbed motif, partially green colored in the mass. Marked and labeled at the bottom.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #469
    De Waele
    Period: 1968 - ....

    “People Yellow”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd De Waele en gedateerd 2005.

    "People Yellow", a painting, oil on canvas, signed De Waele and dated 2005.
    Dim. 140 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #421

    Vrouwelijke naakten, drie beeldjes van brons, koper en ijzer. Niet getekend.

    s. Lot of three sculptures in bronze, copper, and iron. Not signed.
    Dim. Hoogte 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #131
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #403

    Een 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in het decor.

    A 19th-century Chinese porcelain vase with figures in the decoration.
    Dim. h 43.5 x Ø 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    Robert Quintyn
    Period: °1916

    ‘Storm op zee’. Olieverf opo doek, getekend R Quintyn. Quintyn Robert, geboren in Knokke in 1916, was een schilder, tekenaar en graficus. Realiseerde o.m. marines, havengezichten (Zeebrugge) en stillevens. Stelde o.a. tentoon met Les Arts.

    'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed R Quintyn. Quintyn Robert, born in Knokke in 1916, was a painter, draughtsman, and printmaker. Created marine scenes, harbour views (Zeebrugge), and still lifes. Exhibited with Les Arts.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #586
    Castelli

    Een vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.

    A vintage Anonima Castelli Plia folding chair in chrome and plexiglass.
    Dim. 74 x 47 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00