Een 18 kt geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 4 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of approximately 4 ct.
Dim. 4,02 g
SKU: 1712240170.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #170
Estimate: € 1900 / 2000

  • #134
    Edward Charles Barnes
    Period: 19e eeuw

    ‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #483

    Een Chinese tulpenvaas van blauw en wit porselein.

    Vase in the style of Murano with a mirafiore decoration on a red background.
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #361

    Een vaas in kristal, roze in de massa gekleurd, met motieven van sterren geslepen.

    A vase in crystal, colored pink in the mass, with star cut motifs.
    Dim. h 31.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct. en een parel.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct. and a pearl.
    Dim. 2,40 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #528
    Paul Sersté

    ‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.

    "Sitting girl," a terracotta sculpture signed by Paul Sersté.
    Dim. 38 x 33 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #14
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #682

    Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.

    A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #38
    Waffenfabrik Neuhausen

    Een Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.

    A German bayonet - Numbered 614572.
    Dim. L: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #177

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 7 vorken en 7 lepels, gemerkt “DB” (Henri De Bist) 800‰. En bijgevoegd een suikerzeeflepel.

    A set of silver cutlery, consisting of 7 forks and 7 spoons, marked "DB" (Henri De Bist) 800‰. Also included is a sugar sifter spoon.
    Dim. 915g - 800‰
    Estimate: € 450 / 550
  • #341
    Schatz

    Een scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.

    A ship's clock mounted on a wooden board, Schatz Royal Mariner.
    Dim. h 10 x Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00