Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

An 18kt yellow gold ring set with coral.
Dim. 7,95 g
SKU: 2608250490.
Categories: Grafiek, XXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #490
Estimate: € 500 / 600

  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #526

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    POW voor Banksy

    ‘Ghetto Boy’, een getekende en genummerde print naar het werk van Banksy door POW (Pictures On Walls). Nr 67 uit een oplage van 150 exemplaren, met droogstempel.

    'Ghetto Boy', a signed and numbered print based on the work of Banksy by POW (Pictures On Walls). Number 67 out of an edition of 150 copies, with embossed stamp.
    Dim. 52/33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135

    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #180
    Seiko Movement Japan

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #182

    ‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.

    'Galatea of the Spheres,' a signed art print after the painting by Dali, with dry seal from Dali's studio.
    Dim. 35/35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #162

    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300

  • #382
    Gies Cosyns
    Period: 1920 - 1997

    ‘Winterlandschap met hoeve’, een opgehoogde potloodtekening. Getekend; Gies Cosyns, 1964.

    'Winter landscape with farmhouse', an elevated pencil drawing. Signed; Gies Cosyns, 1964.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #76

    Een massief 19e eeuws ladenkastje met gesculpteerde fries, drie laden met reliëfpaneel.

    A solid 19th-century chest of drawers with a sculpted frieze, three drawers with relief panels.
    Dim. H 91, B 76, D 38 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #134
    Albert De Deken
    Period: 1915-2003

    "The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #292

    Een set van twee 18e eeuwse Franse schalen van oker op wit geglazuurd aardewerk. De ovalen schotel is hersteld aan de rand.

    A set of two 18th century French bowls in ochre on white glazed earthenware. The oval platter has been restored at the edge.
    Dim. 23/32 en Ø 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #193
    Maison Charles

    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #499

    ‘Geometrische compositie’, aquarel in pasteltinten. Getekend; Max Bill, 1980.

    'Geometric composition', watercolor in pastel tones. Signed; Max Bill, 1980.
    Dim. 37/25 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #422
    M.R. Arroyo

    ‘Assomando al infinito’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    ‘Rising to infinity’, polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #390

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #606

    Een massief eikenhouten tweedeurs kast, omgebouwd tot tv-kast.

    A solid oak 2-door wardrobe, converted into a TV cabinet.
    Dim. 140 x 106 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #82

    “Berlinda De Bruycker” en “Sukalski”. Twee kunstmappen.

    "Berlinda De Bruycker" and "Sukalski". Two art folders.
    Estimate: € 120 / 200
  • #113

    Een set goudkleurige badkamerkranen van het merk Nussbaum. Model ‘Orient Express’. Een dubbele lavabokraan en een badkraan met handsproeier.

    A set of gold-colored bathroom faucets by the brand Nussbaum. Model 'Orient Express'. Includes a double basin faucet and a bath faucet with hand shower.
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00