#70Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,42 gEstimate: € 700 / 800 -
#547Steiff, GermanyEen beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.
#445Handgeknoopt gebedskleed.
Hand-knotted prayer rug.No longer availableDim. 130/190 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161“Beeldje van een zittende man”. Terracotta. Frankrijk XIXde eeuw.
#75Een antieke barometer met houten kast. Decoratie in de vorm van muziekinstrumenten, lichte schade. Gemerkt in de wijzerplaat.
#177LimogesEen bloempot van Frans porselein. Onderaan gemerkt. ‘Porcelaines Ulysse’ - ‘Pierre Frey’
#481Demange“Napoleon te paard.” Goudkleurig gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Napoleon on horseback." Gold-colored patinated bronze statue. Signed.No longer availableDim. h 40,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een bronzen panter naar een voorbeeld van Bugatti.
#12Clement Pardon“Zomerbloemen.” Olieverf op doek, gesigneerd. Gedateerd 06/10/1960.
#501Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#448Chinees kommetje monochroom lichtrood gekleurd genre ossenbloed. Onderaan gemerkt naar Kang Hsi voorbeeld.
Chinese bowl monochrome light red colored resembling ox-blood glaze. Marked on the bottom after Kangxi example.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80