#93Een paar grote koperen kerkkandelaars, Rijkelijk gedecoreerd met religieuze afbeeldingen, op leeuwenpoten.
A set of 2 large copper church candlesticks, Richly decorated with religious images, on lion feet.No longer availableDim. h 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#565Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
#407KullmannEen set van 2 Hollywood Regency tafellampen, gemerkt Kullmann, plexiglas en messing.
A set of 2 Hollywood Regency table lamps, marked Kullmann, plexiglass and brass.No longer availableDim. h 49 cm (voet)Estimate: € 200 / 300 -
#190Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één diamant in markies geslepen van +- 0,40 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one marquise-cut diamond of approximately 0.40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.90 ct.No longer availableDim. 8,26 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#447Bronzen beeldje van een Indische danseres met een papegaai op de schouder.
#191Een lot bestaande uit vier aardewerken borden, waaronder twee met voeten. Eén plat bord met een oude hechtingsrestauratie.
A lot consisting of four Delftware plates, including two with feet. One flat plate with an old restoration.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#119Leo ParetPeriod: 1896 - 1976“De Kluisberg bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, toegeschreven aan Leo Paret.
#31Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.
#391Een groot lot schaalmodel gebouwen voor de HO modelspoorbaan. Vijf volle bananendozen.
A large lot of scale model buildings for HO scale model train layouts. Five full banana boxes.No longer availableEstimate: € 100 / 150