Een 18 kt geelgouden ring bezet met een twee kleurige steen van amethist en toermalijn van +- 6 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with a bi-color stone of amethyst and tourmaline weighing approximately 6 ct.
Dim. 7,43 g
SKU: 2705250420.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #420
Estimate: € 1100 / 1300

  • #435

    Een 18e eeuwse theebus, blik met papier en glas, met de Heilige Ioanna afgebeeld alsook oud Nederlands. Te restaureren.

    An 18th-century tea caddy, tin with paper and glass, depicting Saint Joanna as well as old Dutch. Needs restoration.
    Dim. 14 x 13.5 x 7 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #54
    K. Van Goethem

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    "Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949.
    Dim. 69 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #381
    Willy Meysmans
    Period: 1995

    ‘Dansend vrouwelijk figuur’. Expressionistisch bronzen beeldje, gesigneerd Meysmans 1995.

    'Dancing female figure'. Expressionist bronze statue, signed Meysmans 1995.
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509
    Fagerhultz

    Een vintage staande paddestoellamp, gemerkt Fagerhultz, verchroomd metaal en plastic kap.

    Dim. h 135 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #264
    Rik Mulders

    ‘Sneeuwlandschap met kerkje’. Olie op doek, getekend.

    'Snowscape with Church'. Oil on canvas, signed.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #165
    Michael Kors

    Een handtas van kalfsleder met luipaardmotief en met bijbehorende beschermhoes.

    A calfskin handbag with leopard print and matching protective cover.
    Dim. 24 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #508

    Zes frisdrankglazen met verschillende kleuren.

    Six soda glasses in different colors.
    Dim. H:
    Estimate: € 30 / 40
  • #549
    Capodimonte

    "Ritorno dai campi", a group in polychrome biscuit, marked Capodimonte, porcellane principe.
    Dim. 29 x 35 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een ovale spiegel in oude vergulde kader.

    An oval mirror in an antique gilded frame.
    Dim. h 67 x b 58 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #199
    Elise Docquir
    Period: 1967

    ‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.

    'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly.
    Dim. 56/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Albasten buste van Christus op marmeren voet.

    Alabaster bust of Christ on marble base.
    Dim. H 36, B 35 cm
    Estimate: € 70 / 100

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00