#74Gotthard LundquistPeriod: 1908-1988“Pata La Vaca”, Gran Canaria. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1970, verso opschrift.
#565Een handgeknoopte Perzisch tapijt.
#52Jeanne Louise MahudezPeriod: 1876-1956‘Een oude spinnende vrouw’, olieverf op paneel. Getekend Mahudez.
#112Reinhard MichelPeriod: 1910*“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein letsel aan linkerkant.
#384Erna Peeters“Het Meer schijnt de Grote Maan te Kennen”. Gemende techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1996.
"The Lake Seems to Know the Big Moon". Mixed media on paper. Signed and dated 1996.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#431GucciEen ingekaderde zijden sjaaltje met flora print. Ontworpen in de jaren 60 door Vittorio Accornero voor Gucci.
A framed silk scarf with floral print. Designed in the 1960s by Vittorio Accornero for Gucci.No longer availableDim. 72/72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een paar verguld metalen kemphanen.
#277Een set van drie 19e eeuwse silhouetjes, ingelijst op rood fluweel.
#302René Engelen‘Bloemenvaas’, olieverf op papier. Getekend; R. Engelen.
'Flower vase', oil on paper. Signed; R. Engelen.No longer availableDim. 65/55 cmEstimate: € 80 / 120