#586Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.
#62Decoratief paneel met puttis en bladmotieven, volledig gebeeldhouwd in barokke stijl. Medio XXste eeuw.
Decorative panel with putti and leaf motifs, fully sculpted in Baroque style. Mid-20th century.No longer availableDim. 118/61 cmEstimate: € 100 / 125 -
#272J. CoppensPeriod: 18895-1975Boszicht. Olieverf op paneel, met het mes gezet. Getekend.
Forest View. Oil on panel, painted with a palette knife. Signed.No longer availableDim. 30/38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161F. Aerts“De Denker”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een zittend man, gesigneerd F. Aerts.
#16Period: 1844Antieke eikenhouten legkast, twee deuren en twee laden. Op de kroon gemarkeerd met de letters; E. B. W. M. en het jaartal 1844.
Antique oak bookcase, two doors and two drawers. Marked on the crest with the letters; E. B. W. M. and the year 1844.No longer availableDim. H 184, B 185, D 67 cmEstimate: € 100 / 150 -
#518Een lot Delfts blauw aardewerk bestaande uit 2 solifleurs en een bloemenbakje, alle 3 gedecoreerd met 2 figuren.
A lot of Delft blue pottery consisting of 2 single stem vases and a flower box, all 3 decorated with 2 figures.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#65Een hoekvitrine naar Engels voorbeeld. Dubbelgebogen front.
A corner display cabinet in the English style. Double-curved front.No longer availableDim. H. 203 cmEstimate: € 100 / 180 -
#266Antiek armstoeltje met kamerpot. Gescharnierd deksel en deurtje achteraan.
#371Vaasobject "Doppel-Kobra", ontworpen en vervaardigd door Heiner Düsterhaus in de jaren 80 voor Vera Walther. Onderaan getekend.
Vase object "Double Cobra", designed and manufactured by Heiner Düsterhaus in the 1980s for Vera Walther. Signed at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 31 cmEstimate: € 75 / 100