Een 18 kt geelgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

An 18 kt yellow gold ring set with sapphires weighing approximately 0.40 ct. in total, and with diamonds weighing approximately 0.30 ct. in total.
Dim. 3,03 g
SKU: 2810250570.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #570
Estimate: € 550 / 650

  • #268
    Steiff, Germany

    Vijf pluche knuffels waarvan twee lama’s en drie buffels, één buffel en één lama gemerkt Steiff.

    Five plush toys including two llamas and three buffaloes, one buffalo and one llama marked Steiff.
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #259

    Twee messingen patrijspoorten, voorzien van een spiegel.

    Two brass portholes, equipped with a mirror.
    Dim. Ø 36 & 46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #535

    Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #149
    Rene Gregoire

    "Noble lady with feathered hat", a bust in patinated bronze. Signed R. Gregoire.
    Dim. Hoogte 878 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #482

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    Dim. 126/192 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #262
    F. Tsjs...
    Period: 1962

    ‘De Kyrov op de Volga’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend en gedateerd 1962..

    ‘The Kyrov on the Volga’, oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 36/50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #59

    “Aartsengel Michaël verslaat de draak”, een verguld metalen beeld op marmeren sokkel, naar Emmanuel Frémiet. Het zwaard met punt manco. Draagt handtekening.

    "Archangel Michael slaying the dragon," a gilded metal sculpture on a marble base, after Emmanuel Frémiet. The sword tip is missing. Signed.
    Dim. h 55.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    Frans Huysmans

    ‘Sashuis van Boom’ en ‘Het Kasteel van Boom’, olieverf op paneel. Getekend; J. B. Huysmans.

    'Sashuis van Boom' and 'The Castle of Boom', oil on panel. Signed; J. B. Huysmans.
    Dim. 17/26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een 18 kt wit-en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliants totaling 0.52 ct.
    Dim. 3,06 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #362
    J. Dieltjens

    “Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Dieltjens.

    "Church Interior", a painting, oil on canvas, signed J. Dieltjens.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    Een zilveren bonbonniere met gescharnierd deksel. Gemerkt, met een brutogewicht van 325 gram.

    A silver bonbonniere with hinged lid. Marked, with a gross weight of 325 grams.
    Dim. H 6, B 15, D 12 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00